Mora VTPS 787 BXB vestavná trouba


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 11 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Vestavná parní trouba Mora VTPS 787 BXB v černém provedení v energetické třídě A+ s objemem 77 litrů a pyrolytickým čištěním. Čtyřdílné dveře mají tlumené zavírání a chlazení. Až 22 funkcí, 3 extra programy vaření v páře a přehledný ovládací panel.

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTPS 787 BXB má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklená dvířka.

Ilustrace

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrace

Chléb doma

Upečte si doma voňavý chléb s troubou od společnosti Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrace

Dokonce i pečení

Uvnitř přepečené, na povrchu křupavé. Přesně tak se kuře v této troubě upeče díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

Ilustrace

Dokonalý přehled o pečení

Vestavná elektrická trouba Mora VTS 785 DXB má skleněná dvířka a kvalitní vnitřní osvětlení. Díky tomu můžete kdykoli nahlédnout dovnitř. Dvířka se však nevyplatí otevírat, protože uniká hodně tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Mora VTPS 787 BXB vestavná trouba

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

9. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Novy design
  • Dobre provedeni
  • Peceni je super

S vyrobky od Mora mame zkusenosti a opakovane se k nim vracime. Je to druha trouba,co jsme zakoupili a jsme maximalne spokojeni.


Vladimír

20. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jsem spokojen s výrobkem
  • U tohoto výrobku by moh být o 1 hluboký pekáč více.