Mora VTPS 543 BX

Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 12, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná multifunkční parní trouba Mora VTPS 543 BX v nerezově černém provedení v energetické třídě A+ o objemu 77 litrů s pyrolytickým čištěním. Má dvířka se 4 skly a chlazením, speciální úpravou proti otiskům prstů. V menu naleznete 12 funkcí a 2 Extra programy pečení v páře.

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTPS 543 BX má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, při kterém se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane velmi křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Ilustrační obrázek

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Ilustrační obrázek

Gratinování

Trouba je vybavena funkcí automatického gratinování, kterou oceníte například při přípravě pizzy nebo drůbeže. Následně se spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Funkci lze aktivovat nejdříve po 10 minutách pečení.

Ilustrační obrázek

Vlastní nastavení

Přizpůsobte si nastavení trouby podle sebe. Nastavte si hlasitost zvukových signálů, úroveň osvětlení displeje nebo rychlý předehřev k vybraným jídlům. Adapativní funkce si pamatuje, jaká byla délka pečení při posledním pečení. Po aktivaci nočního režimu trouba automaticky ztlumí displej během noci.

Ilustrační obrázek

Pyrolytické čištění

Jednoduché a pohodlné čištění pomocí pyrolýzy. Při tomto čištění nejsou zapotřebí čisticí prostředky. Po aktivaci samočisticího programu se teplota v troubě zvýší na 460 °C, čímž dojde ke spálení všech nahromaděných nečistot. Tyto nečistoty a mastnotu jednoduše setřete hadříkem po vychladnutí trouby. Během doby čištění jsou dvířka trouby uzamčena.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VTPS 543 BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi