Mora VTCS 776 BX

Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná parní trouba Mora VTCS 776 BX v nerezovém provedení v energetické třídě A+ má objem 77 litrů, 22 funkcí, režim Pizza 300 °C, funkce auto předehřívání a výsuvné teleskopické rošty. Disponuje také funkcí Eco Clean pro čištění trouby, dvojitým osvětlením a dvířky s trojitým sklem s tepelným deflektorem.

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTCS 776 BX má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Zdravější fritování

Už žádné smažení se spoustou oleje. Připravte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křidélka nebo hranolky s minimálním použitím oleje. Další skvělý program pro pomalé pečení je vhodný pro přípravu masa, ryb i pečiva. Maso se peče pomalu a rovnoměrně, čímž si zachová svoji šťavnatost a jemnost.

Ilustrační obrázek

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, při kterém se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane velmi křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Ilustrační obrázek

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Ilustrační obrázek

Gratinování

Trouba je vybavena funkcí automatického gratinování, kterou oceníte například při přípravě pizzy nebo drůbeže. Následně se spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Funkci lze aktivovat nejdříve po 10 minutách pečení.

Ilustrační obrázek

Vlastní nastavení

Přizpůsobte si nastavení trouby podle sebe. Nastavte si hlasitost zvukových signálů, úroveň osvětlení displeje nebo rychlý předehřev k vybraným jídlům. Adapativní funkce si pamatuje, jaká byla délka pečení při posledním pečení. Po aktivaci nočního režimu trouba automaticky ztlumí displej během noci.

Ilustrační obrázek

Tlumené zavírání dvířek a CoolDoor

Dvířka trouby mají speciální mechanismus s jemným dotahem pro pomalé a tiché zavírání. Další výhodou této trouby je, že dvířka mají trojité sklo a dobrou izolaci, díky čemuž nejsou příliš horká.

Ilustrační obrázek

Jak v restauraci

Chystáte slavnostní oběd pro celou vaši rodinu? Připravte se na to jako profík v restauraci a využijte funkci k ohřívání talířů. Talíře se nahřejí při teplotě od 30 do 80 °C.

Ilustrační obrázek

Katalytické čištění

Vestavná trouba Mora VTCS 776 BX je vybavena katalytickým čištěním. Proces čištění nastává v momentě, kdy trouba dosáhne teploty 85 °C. Katalytický smalt uvnitř trouby absorbuje mastnotu. Trouba je tak průběžně čištěna a neusazují se v ní nečistoty.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VTCS 776 BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi