Mora VT 779 BX

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 71 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3300 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11 Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Multifunkční vestavná trouba Mora VT 779 BX je zařazena do úsporné energetické třídy A, je v nerezové barvě s kombinací černé s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků prstů. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max. 275°C s 8 přednastavenými programy, možností programování doby pečení, ukazatelem teploty v troubě a ukazatelem zvoleného ohřevu. Celkový objem multifunkční trouby dosahuje 71 l. Nabízí 15 funkcí jako je speciální a rychlý předehřev trouby během 6 min., horní a dolní ohřev, horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru, ohřev talířů, šetrné rozmrazování, gril, gril s ventilátorem, čištění trouby Eco Clean a jiné. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím přehledného digitálního ovládání s vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora VT 779 BX disponují 3D chlazením, dvířka trouby mají trojité sklo a komfortní zavírání. Trouba disponuje 3 úrovněmi teleskopického výsuvu pomocí roštů. V balení se nachází 1 hluboký plech, 1 mělký plech a 1 rošt. Jmenovitý příkon: 3,3 kW.

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba MORA VT 779 BX je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A. Multifunkční trouba nabízí 15 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou speciálních zatláčecích knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním s ukazateli teploty v troubě a zvoleného ohřevu, umožňují nastavit širokou škálu programů trouby. 

Teleskopické výsuvy

Vestavná trouba Mora vám nabízí teleskopické výsuvy. Díky nim je manipulace s plechy velmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zůstávají ve stabilní poloze a vy můžete bezpečně pokrm kontrolovat nebo upravovat.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Kromě běžného pečení nabízí 8 přednastavených možností a další možnosti jako

 •      rychlý předehřev trouby na 200°C za 6 minut
 •      horní, dolní ohřev
 •      horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru s horním, dolním ohřevem
 •      šetrné rozmrazování
 •      ohřev hotového jídla
 •      gril, gril s ventilátorem
 •      čištění trouby Eco Clean pro snadné čištění trouby párou
 •      automatické pečení masa
 •      ECO pečení umožňuje s nejnižší spotřebou energie dosáhnout ten nejlepší výsledek

Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Teplotu lze nastavit do 275°C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej, nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněné a disponují novým 3D chlazením s trojitým sklem s tepelným deflektorem (CoolDoor) pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropských norem. Multifunkční sporák přichází s novým a komfortním závěsem dvířek s tlumeným zavíráním. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí. Teleskopický výsuv na 3 úrovních usnadňuje manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt, 1 x hluboký plech a 1 mělký plech. Celkový objem trouby je 71 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VT 779 BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno