Mora VT 658 BX

10 490 Kč ? 9 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multifunkční vestavná trouba Mora VT 658 BX zařazena do úsporné energetické třídy A +, v černé farbev kombinaci s nerezem a úpravou proti zanechání otisků prstů. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max. 275 ° C s možností programování doby pečení, ukazatelem teploty v troubě a ukazatelem zvoleného ohřevu. Celkový objem multifunkční trouby dosahuje 65 l. Nabízí 11 funkcí jako jsou rychlý předehřev trouby, horní a dolní ohřev, horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru, ohřev talířů, šetrné rozmrazování gril, gril s ventilátorem a čištění trouby Eco Clean pomocí páry. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 speciálních zatláčacích knoflíků doplněných vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora VT 658 BX z disponují 3D chlazením dvířek s trojitým sklem a komfortní zavíráním. Vedení v troubě prostřednictvím drátěných roštů a 2 úrovněmi teleskopického výsuvu. V balení se nachází 1 hluboký plech, 1 mělký plech a 1 rošt. Elektrické napětí 230 V. Vedení v troubě Prostřednictvím drátěný rošt 1 úrovní teleskopického výsuvu. Elektrické napětí 230 V. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba MORA VT 658 BX je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba MF11 nabízí 11 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou speciálních zatláčecích knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním s ukazateli teploty v troubě a zvoleného ohřevu, umožňují nastavit širokou škálu programů trouby. 

Teleskopické výsuvy

Vestavná trouba Mora vám nabízí teleskopické výsuvy. Díky nim je manipulace s plechy velmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zůstávají ve stabilní poloze a vy můžete bezpečně pokrm kontrolovat nebo upravovat.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Kromě běžného pečení nabízí 11 možností jako např. rychlý předehřev trouby, horní, dolní ohřev a horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru s horním, dolním ohřevem a rozmrazování, ohřev talířů, gril, gril s ventilátorem. Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean pro snadné čištění trouby párou. Teplotu lze nastavit do 275 °C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněné a disponují novým 3D chlazením s trojitým sklem s tepelným deflektorem (CoolDoor) pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropské normy snižující teplo na čelním povrchu spotřebiče a nabízí odnímatelnou vnitřní skleněnou stranu dvířek pro snadné čištění. Kromě toho splňuje i estetické a uživatelské výhody. Multifunkční sporák přichází s novým a komfortním závěsem dvířek s tlumeným zavíráním. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí.  Drátěné rošty a teleskopický výsuv na 2 úrovních usnadňují manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt, 1 x hluboký plech a 1 mělký plech. Celkový objem trouby je 65 l.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 65 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3300 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnosť: 31,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt, drátené rošty

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 150 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 65 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: VT 658 BX

Všechny parametry

Recenze Mora VT 658 BX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VT 658 BX