Mora VT 657 BX

  • Sleva 12 %

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 71 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 2700 W, Typ čištění: EcoClean, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VT 657 BX zařazena do úsporné energetické třídy A + v černé barvě s kombinací nerezu. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max 275 °C s možností programování doby pečení. Celkový objem multifunkční trouby dosahuje 71 l a nabízí 11 funkcí pečení, včetně čištění. Ovládání je umístěno evpředu prostřednictvím 2 speciálních zátlačných knoflíků, doplněných vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora VT 657 BX disponují 3D chlazením s trojitým sklem a komfortním zavíráním. Vedení v troubě prostřednictvím drátěných roštů s 1 úrovní teleskopického výsuvu.

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba Mora VT 657 BX je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba nabízí 11 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou speciálních zátlačných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním a umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin.

  • funkce trouby: horní a spodní topné těleso, elektrický gril - malý, elektrický gril, spodní a kruhové těleso s ventilátorem, kruhové těleso s ventilátorem, spodní těleso s ventilátorem, speciální rychlý ohřev, EcoClean, rozmrazování, ECO program, elektrický gril s ventilátorem.

Teleskopické výsuvy

Vestavná trouba Mora VT 657 BX vám nabízí 1 úrovňový teleskopický výsuv. Díky němu je manipulace s plechy velmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zůstávají ve stabilní poloze a vy můžete bezpečně pokrm kontrolovat nebo upravovat.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Kromě běžného pečení nabízí 11 možností, včetně čištění. Přizpůsoben je i termostat, který udržuje stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean, pro snadné čištění trouby párou. Teplotu lze nastavit do 275 °C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej, nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněná a disponují novým 3D chlazením s trojitým sklem s tepelným deflektorem (CoolDoor) pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropské normy snižující teplo na čelním povrchu spotřebiče. Kromě toho splňuje i estetické a uživatelské výhody. Multifunkční sporák přichází s novým a komfortním závěsem dvířek s tlumeným zavíráním. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí. Bonusem je možnost sklo jednoduše demontovat a umýt. Drátěné rošty a teleskopický výsuv na 1 úrovni usnadňují manipulaci s plechem a roštem. Celkový objem trouby je 71 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2700 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VT 657 BX

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

8. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí