Mora VT 546 AB

  • Sleva 13 %

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 65 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3300 W, Typ čištění: EcoClean, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Multifunkční vestavná trouba Mora VT Mora 546 AB zařazena do úsporné energetické třídy A, v černé barvě s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků prstů. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max. 275 ° C s možností programování doby pečení. Celkový objem multifunkční trouby dosahuje 65 l. Nabízí 11 funkcí jako jsou rychlý předehřev trouby, horní a dolní ohřev, horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru, ohřev talířů, šetrné rozmrazování, gril, gril s ventilátorem a čištění trouby Eco Clean pomocí páry. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 speciálních zatláčacích knoflíků doplněných vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora 546 AB disponují s 3D chlazením dvířek s trojitým sklem. Vedení v troubě prostřednictvím drátěných roštů. V balení se nachází 1 hluboký plech, 1 mělký plech a 1 rošt.

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba Mora VT 546 AB je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A. Multifunkční trouba nabízí 11 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou speciálních zatláčacích knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin.

Snadné čištění

Program EcoClean pro čištění trouby vám usnadní práci. Jediné, co je třeba udělat je nalít 0,5 l vody například do pekáče a zvolit pomocí ovládání trouby program EcoClean. Po zhruba 30 minutách uvidíte výsledek, kterým je viditelně čistší vnitřní povrch celé trouby včetně vložených plechů. Mastnota a zapečené skvrny se díky působení páry uvolní a změknou. Pak je už stačí jednoduše utřít hadříkem a vaše trouba bude opět čistá a připravena pro další provoz.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Kromě běžného pečení nabízí 11 možností jako např. rychlý předehřev trouby, horní, dolní ohřev a horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru s horním, dolním ohřevem a rozmrazování, ohřev talířů, gril, gril s ventilátorem. Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean pro snadné čištění trouby párou. Teplotu lze nastavit do 275 °C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněné a disponují novým 3D chlazením s trojitým sklem s tepelným deflektorem (CoolDoor) pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropské normy snižující teplo na čelním povrchu spotřebiče. Kromě toho splňuje i estetické a uživatelské výhody. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí. Bonusem je možnost sklo jednoduše demontovat a jednoduše umýt. Drátěné rošty usnadňují manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt, 1 x hluboký plech a 1 mělký plech. Celkový objem trouby je 65 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VT 546 AB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Marian

26. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • elegantní
  • super ovládání
  • nic

pěkná trouba,splnila očekávání