Mora VT 447 BX

7 990 Kč ? Ušetříte 13 % 6 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 699,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multifunkční vestavná trouba Mora VT 447 AX zařazena do úsporné energetické třídy A v kombinaci nerezové a černé barvy s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků prstů. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max. 275 °C s možností programování doby pečení. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Nabízí 8 funkcí jako jsou horní a dolní ohřev, horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru, ohřev talířů, šetrné rozmrazování a čištění trouby Eco Clean pomocí páry. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 speciálních zatláčacích knoflíků doplněných vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora VT 447 BX disponují s 3D chlazením dvířek s 3 sklem. Vedení v troubě prostřednictvím drátěných roštů a 1 úrovně teleskopického výsuvu. V balení se nachází 1 hluboký plech, 1 mělký plech a 1 rošt. Elektrické napětí 230 V. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba MORA VT 447 BX je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A. Multifunkční trouba MF8 nabízí 7 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním umožňují nastavit širokou škálu programů trouby i digitální nastavení hodin.

Teleskopické výsuvy

Vestavná trouba Mora vám nabízí teleskopické výsuvy. Díky nim je manipulace s plechy velmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zůstávají ve stabilní poloze a vy můžete bezpečně pokrm kontrolovat nebo upravovat.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická. Kromě běžného pečení nabízí 7 možností jako např horní, dolní a horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru s horním, dolním ohřevem a rozmrazování, ohřev talířů. Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean pro snadné čištění trouby párou. Teplotu lze nastavit do 275 °C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněné a disponují novým 3D chlazením pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropské normy snižující teplo na čelním povrchu spotřebiče. Kromě toho splňuje i estetické a uživatelské výhody. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí. Bonusem je možnost sklo jednoduše demontovat a jednoduše umýt. Drátěné rošty s 1 teleskopickým výsuvem usnadňují manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt, 1 x hluboký plech a 1 mělký plech. Celkový objem trouby je 65 l.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A
  • Celk.vn.kapacita trouby 65 L
  • Gril Ne
  • Celkový výkon trouby 2200 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 7

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,7 cm
Hmotnost: 32,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt, drátené rošty

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ne
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 7

Konektivita

Délka kabelu: 150 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 65 L
Celkový výkon trouby: 2200 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: VT 447 BX

Všechny parametry

Recenze Mora VT 447 BX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VT 447 BX