Mora VT 426 BX

  • Sleva 20 %

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 61 L, Gril: Ne, Celkový výkon trouby: 2200 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 7. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční vestavná trouba Mora VT 426 BX zařazena do úsporné energetické třídy A, v nerezové barvě. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení do max. 275 °C s možností programování doby pečení. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Nabízí 8 funkcí jako jsou horní a dolní ohřev, horkovzdušný ohřev s tělesem ventilátoru, ohřev talířů, šetrné rozmrazování a čištění trouby Eco Clean pomocí páry. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 otočných knoflíků doplněných vestavěným displejem s dotykovým ovládáním digitálních hodin. K dispozici je také dětský zámek. Dvířka trouby Mora VT 426 BX disponují s 3D chlazením dvířek. Vedení v troubě prostřednictvím drátěných roštů a 1 teleskopickým výsuvem. V balení se nachází 1 hluboký plech, 1 mělký plech a 1 rošt.

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná trouba Mora VT 427 BX je vynikající troubou, která vám nabídne mnohem více než jiné trouby. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A. Multifunkční trouba MF8 nabízí 8 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným displejem s dotykovým ovládáním umožňují nastavit širokou škálu programů trouby i digitální nastavení hodin.

Vlastnosti

Multifunkční trouba je elektrická a kromě běžného pečení nabízí 8 možností jak

  •      horní a dolní ohřev
  •      horní ohřev
  •      horní těleso s ventilátorem
  •      kruhové těleso s ventilátorem
  •      dolní těleso s ventilátorem
  •      ohřev talířů
  •      šetrné rozmrazování

Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean pro snadné čištění trouby párou. Teplotu lze nastavit do 275 °C. Kromě toho, že má trouba dotykový přehledný displej nabízí také dětský zámek, který chrání děti před popálením. Dvířka jsou skleněné a disponují novým 3D chlazením pro dokonalou bezpečnost. Jejich inovativní konstrukce splňuje náročné požadavky evropské normy snižující teplo na čelním povrchu spotřebiče. Kromě toho splňuje i estetické a uživatelské výhody. Celoskleněná vnitřní plocha se velmi snadno čistí. Bonusem je možnost sklo jednoduše demontovat a jednoduše umýt. Přelisové vedení usnadňuje manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt, 1 x hluboký plech a 1 x mělký plech. Celkový objem trouby je 65 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 61 L
Gril Ne
Celkový výkon trouby 2200 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 7

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VT 426 BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi