Mora VT 354 DXB


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 10, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 749 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Mora VT 354 DXB v elegantním designu z černého skla s objemem 77 litrů. Má 10 programů, které jsou navrženy podle potřeb konkrétních pokrmů. Teplotu můžete nastavit od 50 do 300 °C. Má také teleskopický výsuv, výsuvné knoflíky, vestavěný displej a čištění EcoClean.

 

 

 

Mimořádně velký objem

Vestavná trouba má objem až 77 litrů. Vnitřek trouby je vybaven 100% kvalitním smaltovaným povrchem. Spolu s kvalitní izolací a kvalitními dveřmi přináší úsporu energie a vynikající výsledky pečení.

Rovnoměrné pečení

Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece. Topná tělesa uvnitř trouby zajišťují rovnoměrné proudění horkého vzduchu. Vaše jídlo tak bude dokonale propečeno.

Rychlý předehřev trouby

Díky funkci předehřívání můžete připravit chutné pokrmy mnohem rychleji. Tato trouba se předehřeje na 200 °C za 5 minut a světelný a zvukový alarm vás upozorní, až budete připraveni začít péct.

Program Pizza

Připravte si doma lahodnou pizzu jako v italské restauraci. Program Pizza zajistí dokonalé zahřátí trouby až na 300 °C, takže křupavou pizzu budete mít hotovou během několika minut.

Výsuvné teleskopické rošty

Trouba má teleskopické rošty z pevného kovu, které se snadno vysouvají i s připravovaným jídlem. Tím je zajištěna lepší manipulace s potravinami a větší stabilita a bezpečnost.

Hydrolytické čištění EcoClean

Funkce EcoClean usnadňuje čištění trouby. Stačí do vyhřáté trouby vložit plech s vodou a zapnout tento čisticí program. Po 30 minutách se nečistoty uvolní. Po vychladnutí trouby stačí vnitřek otřít hadříkem.

Gratinování

Trouba je vybavena přednastavenou automatickou funkcí gratinování, kterou můžete využít k dokončení pečení, například k roztavení sýra, vytvoření zlatavé kůrky nebo zkaramelizování medu na kachně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 10

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VT 354 DXB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi