Mora VT 354 BXB


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 10, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

80% Kvalita
Výborná

72% Hodnota za peníze
Dobrá

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VT 354 BXB v elegantním provedení nerezu a skla, je zařazena do úsporné energetické třídy A. Celkovým objemem trouby 77 l nabízí 10 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Určitě oceníte také speciální program na čištění trouby Eco Clean, program pizza, gril a auto program. Ovládání je umístěno vepředu prostřednictvím 2 zasouvacích knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby Mora VT 354 BXB disponují dvojitým sklem dvířek. Pro snadnou manipulaci s pokrmy zajisté oceníte praktický teleskopický výsuv (1 úroveň).

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VT 354 BXB má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má trouba speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Ta bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Víceúrovňové pečení

Připravte nedělní oběd pro více hostů snadno a rychle v troubě Mora VT 354 BXB. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrační obrázek

Zdravější fritování

Už žádné smažení se spoustou oleje. Připravte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křidélka nebo hranolky s minimálním použitím oleje. Další skvělý program pro pomalé pečení je vhodný pro přípravu masa, ryb i pečiva. Maso se peče pomalu a rovnoměrně, čímž si zachová svoji šťavnatost a jemnost.

Ilustrační obrázek

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena hydrolytickým čištěním EcoClean, který využívá sílu páry k odstranění nečistot. Čištění probíhá jednoduše. Do nahřáté trouby vložíte plech s vodou a zapnete 30minutový čisticí program. Nečistoty následně otřete hadrem.

Ilustrační obrázek

Gratinování

Trouba je vybavena funkcí automatického gratinování, kterou oceníte například při přípravě pizzy nebo drůbeže. Následně se spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Funkci lze aktivovat nejdříve po 10 minutách pečení.

Ilustrační obrázek

Vlastní nastavení

Přizpůsobte si nastavení trouby podle sebe. Nastavte si hlasitost zvukových signálů, úroveň osvětlení displeje nebo rychlý předehřev k vybraným jídlům. Adapativní funkce si pamatuje, jaká byla délka pečení při posledním pečení. Po aktivaci nočního režimu trouba automaticky ztlumí displej během noci.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 10

Návody a manuály

Hodnocení

4,6 / 5

5 recenzí Mora VT 354 BXB

80% Kvalita
Výborná

72% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

17. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Průměrná


  • design
  • zatím krátce nová tichá a výkoná

Irena

10. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáJiri

20. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • Jednoduché ovládání
  • Nic
  • Nic

Jana

2. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná