Mora VT 344 BX


Vestavná trouba, Energetická třída A, Objem: 77 l, Počet funkcí: 10, Vestavný displej, Teleskopický výsuv: žádný, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 6 489 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 6 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VT 344 BX v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energeticky úsporné třídy A. S celkovým objemem trouby 77 l nabízí 10 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Jistě oceníte také speciální program čištění trouby Eco Clean, program na pizzu, program gril a automatický program. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 výsuvných knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby Mora VT 344 BX mají dvojité sklo. Pro snadnou manipulaci s pokrmy oceníte praktický teleskopický výsuv (1 úroveň). Součástí balení je 1× rošt a 1× plech na pečení.

 

 

 

Velký objem

Vestavná trouba Mora VT 344 BX má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla. Klenutý vnitřní prostor trouby je inspirován tradičním tvarem kamenné pece. Chytře umístěná topná tělesa a mimořádně velký objem zajišťují dokonale propečené a křupavé jídlo ze všech stran. Dvířka trouby jsou celoskleněná, takže máte dokonalý přehled o tom, co se v troubě děje, bez ohledu na to, na jakou úroveň ji postavíte. Troubu nemusíte otevírat ani během pečení.

Rovnoměrné pečení

Uvnitř propečené, zvenku křupavé. Přesně tak bude chutnat kuře připravené v této troubě díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

 

Ilustrace

Předehřívání trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby vám ušetří čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, až bude trouba správně předehřátá a vy budete moci začít péct.

Ilustrace

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože chutný oběd připravíte rychleji, aniž byste museli troubu předehřívat. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat například kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo croissanty.

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, které uzavře šťávy uvnitř a zanechá vaše jídlo mimořádně křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Program Pizza

Se speciálním programem Pizza se teplota vyšplhá až na 300˚C, takže pizza se rychle upeče, těsto zůstane měkké a náplň čerstvá.

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena programem EcoClean, který využívá sílu páry k odstranění nečistot. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložíte plech s vodou a zapnete 30minutový čisticí program. Nečistoty poté setřete hadříkem.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 10

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VT 344 BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi