Mora VMT432B

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 23 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 6 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 838,68 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT432B v černé barvě je vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky. Celkový objem dosahuje 23 l. Mikrovlnka má možnost kombinovaného ohřevu (mikrovlnný ohřev + gril). K dispozici je 6 výkonnostních stupňů, které prostě nastavíte prostřednictvím mechanického ovládání s elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT432B je nerezový. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1100 W. Otočný skleněný talíř má průměr 31,5 cm.

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácí spotřebiče, potom je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT432B vhodná právě pro vás. Celkovým objem dosahuje 23 l a disponuje elektronickým ovládáním, se kterým si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou. Je vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování a hodí se do téměř každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena černém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc.

Vlastnosti

Disponuje 6 výkonnostními stupni, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Mikrovlnná trouba nabízí možnost kombinovaného ohřevu (mikrovlnný ohřev + gril). Jídlo budete mít zahřáté rychle a jednoduše. Ovládá se za pomoci dotyku a otočného voliče a disponuje i elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezový. Průměr skleněného otočného talíře je 31,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 23 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VMT432B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno