Mora VMT 445 X


Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 25 L, Mikrovlnný výkon: 900 W Více info


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 X nerez, elektrické ovládání, LED displej s 5 úrovněmi výkonu. Vnitřní prostor trouby o objemu 25 l z nerezové oceli je vybaven otočným talířem o průměru 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnné troubě ohřívat jídlo efektivně a rovnoměrně bez studených míst. S výhodou mikrovlnného ohřevu a grilu objevíte zcela nové možnosti rychlého vaření. Otevírání mikrovlnné trouby je do strany.

Mora VMT 445 X

Nerezová vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 X je neocenitelným pomocníkem v každé domácnosti. Díky mikrovlnnému ohřevu a grilu zažijete zcela nový rozměr vaření. Překvapí vás rychlejší ohřívání nebo pečení menších kusů masa, pizzy a dalších pokrmů, které je potřeba mít dokonale propečené. Automatické menu nabízí 12 přednastavených programů a automatické rozmrazování podle času a hmotnosti.

Snadné použití

Dotykové ovládání s 5 stupni výkonu se snadno používá. Vnitřní prostor trouby o objemu 25 l z nerezové oceli je vybaven otočným talířem o průměru 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnné troubě účinně a rovnoměrně ohřívat připravované jídlo bez studených míst. Výkon mikrovlnné trouby je 900 W a výkon grilu 1 200 W. Vnitřní prostor se snadno čistí díky funkci AquaClean.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VMT 445 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno