Mora VMT 442 X

Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: nerez, Kovový rámeček, Výška: 38,8 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 38,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 442 X v nerezové barvě s úpravou proti zanechávání otisků prstů a dětským zámkem. Celkový objem dosahuje 25 l. K dispozici je 6 výkonnostních stupňů a 8 automatických programů s možností kombinovaného ohřevu (mikrovlnný ohřev + gril), které prostě nastavíte prostřednictvím dotykového ovládání s elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT 442 X je nerezové. Součástí výbavy je i grilovací rošt. Maximální výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Otočný skleněný talíř má průměr 31,5 cm. Šířka 59,5 cm. m.

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácí spotřebiče, potom je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT 442 X vhodná právě pro Vás. Disponuje dotykovým ovládáním se kterým si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování s rozměry 38,8 x 59,5 x 38,5 cm se hodí do téměř každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena v klasickém nerezovém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto nerezovému provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc. Společnost Mora se rozhodla nerezové provedení dotáhnout až do detailů. Povrch trouby je proto upraven tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů, což ocení zejména domácnosti s dětmi. I díky tomuto bude vaše trouba vypadat jako nová a vy se nebudete muset trápit s její údržbou.

Vlastnosti

Disponuje 6 výkonnostními stupni a 8 přednastavenými programy, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Jídlo budete mít zahřáté rychle a jednoduše. Můžete si vybrat i kombinovaný ohřev (mikrovlnný + gril). Ovládaná je prostřednictvím dotekového ovládání s maximálním možným výkonem 900 W a výkonem grilu 1000 W. Disponuje i elektronickým časovačem a dětským zámkem. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezové. Skleněný otočný talíř má průměr 31,5 cm. Ve výbavě nechybí grilovací rošt. Celkový objem dosahuje 25 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VMT 442 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi