Mora VMT 442 X

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 442 X v nerezové barvě s úpravou proti zanechávání otisků prstů a dětským zámkem. Celkový objem dosahuje 25 l. K dispozici je 6 výkonnostních stupňů a 8 automatických programů s možností kombinovaného ohřevu (mikrovlnný ohřev + gril), které prostě nastavíte prostřednictvím dotykového ovládání s elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT 442 X je nerezové. Součástí výbavy je i grilovací rošt. Maximální výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Otočný skleněný talíř má průměr 31,5 cm. Šířka 59,5 cm. m. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácí spotřebiče, potom je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT 442 X vhodná právě pro Vás. Disponuje dotykovým ovládáním se kterým si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování s rozměry 38,8 x 59,5 x 38,5 cm se hodí do téměř každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena v klasickém nerezovém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto nerezovému provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc. Společnost Mora se rozhodla nerezové provedení dotáhnout až do detailů. Povrch trouby je proto upraven tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů, což ocení zejména domácnosti s dětmi. I díky tomuto bude vaše trouba vypadat jako nová a vy se nebudete muset trápit s její údržbou.

Vlastnosti

Disponuje 6 výkonnostními stupni a 8 přednastavenými programy, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Jídlo budete mít zahřáté rychle a jednoduše. Můžete si vybrat i kombinovaný ohřev (mikrovlnný + gril). Ovládaná je prostřednictvím dotekového ovládání s maximálním možným výkonem 900 W a výkonem grilu 1000 W. Disponuje i elektronickým časovačem a dětským zámkem. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezové. Skleněný otočný talíř má průměr 31,5 cm. Ve výbavě nechybí grilovací rošt. Celkový objem dosahuje 25 l.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 25 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Mora
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,7 cm
Výška: 38,8 cm
Hloubka: 38,5 cm
Hmotnosť: 18,5 Kg
Hloubka pro zabudování: 43 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: VMT 442 X

Všechny parametry

Recenze Mora VMT 442 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VMT 442 X