Mora VMT 312 X

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 312 X v nerezové barvě s úpravou proti zanechávání otisků prstů, vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky. Celkový objem dosahuje 17 l. K dispozici je 6 výkonnostních stupňů, které prostě nastavíte prostřednictvím elektronického ovládání s elektronickým časovačem, nechybí dětský zámek. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT 312 X je nerezové. Maximální výkon dosahuje 700 W. Otočný skleněný talíř má průměr 24,5 cm. Šířka 59,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácí spotřebiče, potom je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT 312 X vhodná právě pro Vás. Disponuje elektronickým ovládáním, se kterým si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou. Je vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování s rozměry 38,4 x 59,5 x 32 cm se hodí do téměř každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena v klasickém nerezovém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto nerezovému provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc. Společnost Mora se rozhodla nerezové provedení dotáhnout až do detailů. Povrch trouby je proto upraven tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů, což ocení zejména domácnosti s dětmi. I díky tomuto bude vaše trouba vypadat jako nová a vy se nebudete muset trápit s její údržbou.

Vlastnosti

Disponuje 6 výkonnostními stupni, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Jídlo budete mít zahřáté rychle a jednoduše. Ovládaná je prostřednictvím elektronického ovládání s maximálním možným výkonem 700 W. Disponuje i elektronickým časovačem a dětskou pojistkou. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezové. Skleněný otočný talíř má průměr 24,5 cm. Celkový objem dosahuje 17 l.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 17 L
  • Mikrovlnný výkon 700 W

Další vlastnosti

Značka: Mora
Vnitřní objem: 17 L
Mikrovlnný výkon: 700 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,7 cm
Výška: 38,4 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnosť: 14 Kg
Hloubka pro zabudování: 43 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: VMT 312 X

Všechny parametry

Recenze Mora VMT 312 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VMT 312 X