MORA VMT 122 X, Vestavná mikrovlnná trou

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 122 X v nerezové barvě s úpravou proti zanechávání otisků prstů. Celkový objem dosahuje 20 l. K dispozici je 5 výkonových stupňů, které jednoduše nastavíte prostřednictvím mechanického ovládání v podobě 2 otočných knoflíků a mechanického časovače. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT 122 X je nerezový. Maximální výkon dosahuje 800 W. Otočný skleněný talíř má průměr 245 mm. Šířka 59,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácespotrebiče, pak je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT 122 X vhodná právě pro Vás. Disponuje tlačítkem otevření dveří, otočnými knoflíky, s nimiž si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování s rozměry 38,8 x 59,5 x 34,5 cm se hodí do téměř každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena v klasickém nerezovém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto nerezovému provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc. Společnost Mora se rozhodla nerezové provedení dotáhnout až do detailů. Povrch trouby je proto upraven tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů, což ocení zejména domácnosti s dětmi. I díky tomuto bude vaše trouba vypadat jako nová a vy se nebudete muset trápit s její údržbou.

Vlastnosti

Disponuje 5 výkonnostními stupni, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Jídlo budete mít zahřáté rychle a jednoduše. Ovládání prostřednictvím dvou otočných knoflíků je mechanické s maximálním možným výkonem 800 W. Disponuje i mechanickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezový. Skleněný otočný talíř má průměr 24,5 cm. Celkový objem dosahuje 20 l.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání mechanické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 20 L
  • Mikrovlnný výkon 800 W

Další vlastnosti

Značka: Mora
Vnitřní objem: 20 L
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,7 cm
Výška: 38,8 cm
Hloubka: 34,5 cm
Hmotnosť: 15 Kg
Hloubka pro zabudování: 43 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ne
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: VMT 122 X

Všechny parametry

Recenze MORA VMT 122 X, Vestavná mikrovlnná trou

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k MORA VMT 122 X, Vestavná mikrovlnná trou