Mora VM 545 X


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 9 sad nádobí, Spotřeba energie: 70 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 47 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Počet programů: 9, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 8 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Mora VM 545 X s kapacitou pro 9 souprav nádobí. Vnitřní vybavení sestává ze 2 úložných košů. Ovládání myčky je umístěno vepředu a je tlačítkové. Na výběr máte z 6 programů a 5 teplot. Myčka je vybavena funkcí Total AquaStop proti přetečení a funkcí SušeníPlus, která automaticky pootevře dveře na konci programu. Disponuje také zvukovou signalizací při skončení programu. Spotřeba vody je 9 l a maximální hlučnost dosahuje 47 dB.

Mora VM 545 X

Vestavná myčka nádobí Mora VM 545 X se stane vaším každodenním pomocníkem v domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 9 jídelních sad nádobí a spotřebuje jen 9 l vody na jeden cyklus. Se 2 úložnými koši je vhodná do menších rodin nebo tam, kde není dostatek místa pro myčku. Potěší také nízkou hlučností, která maximálně dosáhne 47 dB.

Extra sušení

S funkcí Extra sušení získáte skvělé výsledky sušení nádobí. Po aktivaci funkce se teplota během posledního oplachování zvýší, a to zajistí, aby se veškeré nádobí, včetně plastových, řádně vysušilo.

Total AquaStop

Pro bezpečnost je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete klidně nechat v provozu přes noc nebo když právě nejste doma. V případě úniku vody nebo zatopení se automaticky aktivuje funkce AquaStop a odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže myčky.

Samočisticí filtr

Další výhodou je bezvadný provoz filtru. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí ucpání filtru se postarají o to, aby filtr pracoval bez poruch.

Hýčkejte své sklenice

Dalším praktickým programem ve výbavě myčky je program pro sklo. Tento speciálně vyvinutý program využívá nižší teplotu mytí a tím se šetrně postará o veškeré skleněné nádobí, dokonce i o křištálové sklenice. Výsledkem je krásně čisté a zářivé nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 9
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Mora VM 545 X

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JOSEF

11. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Vše.

Jaroslav

16. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Myje velmi dobře.
  • Vyhovuje pro malou domácnost.