Mora VDST 651 FF

Zobrazit


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ne, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 6 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 4 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 47 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Mora VDST 651 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou má 4 Hi-Light varné zóny. Ty jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít popálení. Ovládání varné desky je dotykové, umístěné vepředu. K dispozici jsou i funkce KeepWarm, Pause, Timer a dětská pojistka KeyLock. Povrch je snadno čistitelný. Šířka 59,5 cm.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDST 651 FF má šířku 59,5 cm a čtyři varné Hi-Light zóny. Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale obě dosahují skvělých výsledků. Má také funkci Timer umožňující nastavit dobu vaření na 99 minut, po uplynutí nastaveného času se varná deska automaticky vypne. Na připravené jídlo vás upozorní pípnutí. Na přerušení vaření je tu funkce Pause. Po opětovném zapnutí bude vaření pokračovat s předešlými nastaveními.

  • 2× 180 mm 1,8 kW

  • 2× 145 mm 1,2 kW

Vždy teplý oběd

Varná deska je vybavena funkcí KeepWarm, která dokáže udržet stabilní teplotu varné zóny na 70 ˚C. V případě pozdějšího obědu nebo večeře si tak jídlo udrží svou teplotu i chuť. Vy si tak můžete dopřát teplý oběd bez nutnosti zahřívání.

Praktické a pohodlné ovládání

Dotykové ovládání varné desky je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládací panel je umístěn v přední části. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny jemným pohybem prstu. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Bezpečný provoz

Sklokeramická varná deska Mora VDST 651 FF disponuje ukazatelem zbytkového tepla. Pomocí této funkce zabráníte popálení a zbytkové teplo můžete využít k rozmrazování, k přípravě kvásku nebo k rozpuštění másla.

Bezpečnostní zámek

Sklokeramická varná deska disponuje dětským zámkem KeyLock. Uzamčené dotykové ovládání zabrání nežádoucí manipulaci s varnou deskou vašimi dětmi, takže je ochrání před možným úrazem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 6 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VDST 651 FF

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Petr

9. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Okrajový rámeček

Zatím vše v pořádku