Mora VDST 650 FF

Zobrazit


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 3, Funkce Boost: Ne, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 3,5 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 4 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Mora VDST 650 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou má 3 Hi-Light varné zóny. Obdélníková část nahoře vlevo slouží jako odkládací prostor. Zóny jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít popálení. Zbytkové teplo také můžete využít i na rozmrazování nebo ohřev uvařeného jídla. Dotykové ovládání s plynulou regulací výkonu se zvukovým signálem je umístěno vepředu. K dispozici jsou i funkce KeepWarm, Pause, Timer a dětská pojistka KeyLock.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDST 650 FF3 Hi-light varné zóny. Obdélníková část na varné desce poslouží jako odkládací prostor, což během vaření zajisté oceníte. Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale obě dosahují skvělých výsledků. Má také funkci Timer, umožňující nastavit dobu vaření na 99 minut, po uplynutí nastaveného času se varná deska automaticky vypne. Na připravené jídlo vás upozorní pípnutí. Pro přerušení vaření je tu funkce Pause. Po opětovném zapnutí bude vaření pokračovat s předešlými nastaveními.

  • 1× 180 mm 1,8 kW
  • 2× 145 mm 1,2 kW

Vždy teplý oběd

Varná deska je vybavena funkcí KeepWarm, která dokáže udržet stabilní teplotu varné zóny na 70 ˚C. V případě pozdějšího obědu nebo večeře si tak jídlo udrží svou teplotu i chuť. Vy si tak můžete dopřát teplý oběd bez nutnosti zahřívání.

Praktické a pohodlné ovládání

Dotykové ovládání varné desky je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládací panel je umístěn v přední části. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny jemným pohybem prstu. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Bezpečný provoz

Sklokeramická varná deska Mora VDST 650 FF disponuje ukazatelem zbytkového tepla. Pomocí této funkce zabráníte popálení a zbytkové teplo můžete využít k rozmrazování, k přípravě kvásku nebo k rozpuštění másla.

Bezpečnostní zámek

Sklokeramická varná deska disponuje dětským zámkem KeyLock. Uzamčené dotykové ovládání zabrání nežádoucí manipulaci s varnou deskou vašimi dětmi, takže je ochrání před možným úrazem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 3
Počet ovlad./ukazat.výkonu 3
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Standardní varná deska 3
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 3.5 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

3,5 / 5

2 recenze Mora VDST 650 FF

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Leoš

23. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Lze zapojit přímo do zásuvky