Mora VDST 641 X

  • Doprava zdarma

Šírka: 60 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Počet ovlad./ukazat.výkonu: 4, Funkce Boost: Ne, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Malá varná zóna (počet): 2, Standardní varná deska: 2, Flexi zóna: Ne, Celkový příkon desky: 6 kW Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Mora VDST 641 X v černé barvě s nerezovým rámem má 4 Hi-Light varné zóny. Ty jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít popálení. Ovládání varné desky je dotykové, umístěné vpředu. Funkce Boil Control zajišťuje automatické přizpůsobení výkonu po úvodním náběhu ohřevu na nejvyšší výkon, po kterém varná deska sníží výkon na předem stanovený výkon. K dispozici jsou i funkce StayWarm, Stop & Go, Timer, a dětská pojistka. Povrch je snadno čistitelný. Šířka 59, 5 cm.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDST 641 X má šířku 59,5 cm a čtyři varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro sklokeramickou varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a funkcí Stop Control, která vypne desky při přetečení tekutiny na ovládací prvky. Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale obě dosahují skvělý výsledek. Deska je vybavena čtyřma hi-light varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla.

  •     2 x 180 mm 1,8 kW
  •     2 x 145 mm 1,2 kW

Vyberte si varnou zónu, která vám nejvíce vyhovuje, a užijte si nenáročné vaření. Sklokeramická varná deska je vybavena dotykovým ovládáním s funkcí Stop Control pro vypnutí desky při přetečení tekutiny na ovládací prvky. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše a intuitivně. Výhodou je i dětská pojistka a automatické bezpečnostní vypnutí. Varná deska v šířce 59,5 cm má nerezový rám po celém obvodě.

BoilControl

Funkce je známá také jako automatika vaření. Na začátku vaření se varná zóna spustí automaticky na maximální výkon, později se výkon jemně sníží, dokud se nezastaví na vámi zvoleném výkonu. Tato šikovná funkce poskytuje rychlejší ohřev, při ustálení na nižším stupni se nemusíte obávat vykypění nebo připálení jídla.

Bezpečnostní zámek

Sklokeramická varná deska disponuje dětským zámkem. Uzamčené dotykové ovládání zabrání nežádoucí manipulaci s varnou deskou vašimi dětmi, takže je ochrání před možným úrazem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Standardní varná deska 2
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 6 kW

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDST 641 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno