Mora VDST 332 FF

Zobrazit


Sklokeramická varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Pojistka hořáků: Ne, Elektrické zapalování: Ne, Napájení: 230 V", Celkový příkon desky: 2,9 kW, Výška: 6,6 cm, Šířka: 30 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 3 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Mora VDST 332 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou je vybavena dvěma varnými zónami Hi-Light. Zóny jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít tak popálení. Dotykové ovládání s plynulou regulací a zvukovým signálem je umístěno v přední části. Funkce Boil Control zajišťuje automatické přizpůsobení výkonu po úvodním náběhu ohřevu na nejvyšší výkon, po kterém varná deska sníží výkon na předem stanovený. Snadná údržba sklokeramického povrchu. Disponuje funkcí dětský zámek, Stay Warm, Stop & Go, Timer. Rozměry (š × v × h): 300 × 66 × 520 mm. Hmotnost 4,1 kg. Příkon: 2,9 kW.

Mora VDST 332 FF

Sklokeramická varná deska značky Mora je ideální do menších kuchyní a prostor, kde je potřebná menší varná deska. Pochlubit se může jednoduchým designem v černé barvě a dvěma varnými zónami se zkosenou přední hranou. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale obě dosahují skvělých výsledků. Varná deska je vybavena dvěma Hi-Light varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla.

  • 1× duozóna 180/120 mm 1,7 / 0,7 kW

  • 1× 145 mm 1,2 kW

Bezpečnostní zámek

Sklokeramická varná deska disponuje dětským zámkem. Uzamčené dotykové ovládání zabrání nežádoucí manipulaci s varnou deskou vašimi dětmi, takže je ochrání před možným úrazem.

BoilControl a Stay Warm

Funkce BoilControl je známá také jako automatika vaření. Na začátku vaření se varná zóna spustí automaticky na maximální výkon, později se výkon jemně sníží, dokud se nezastaví na vámi zvoleném výkonu. Tato šikovná funkce poskytuje rychlejší ohřev, při ustálení na nižším stupni se nemusíte obávat vykypění nebo připálení jídla. Funkce Stay Warm se zase postará o to, aby si uvařené jídlo udrželo stálou teplotu okolo 70 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 30 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Mora VDST 332 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Marta

29. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Dvojitá přední varná plocha na dvě velikosti hrnců
  • Složitější ovládání panelu, ale dá se časem na to zvyknout

Dobrý poměr kvalita cena