Mora VDST 331 FF


Sklokeramická varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Pojistka hořáků: Ne, Elektrické zapalování: Ne, Napájení: 230 V", Celkový příkon desky: 3,3 kW, Výška: 6,6 cm, Šířka: 30 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 3 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 36 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická domino varná deska Mora VDST 331 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou má 2 Hi-Light varné zóny. Ty jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít tak popálení. Ovládání varné desky je dotykové a umístěno je vepředu. K dispozici jsou i funkce KeepWarm, Pauza, časovač a dětská pojistka. Povrch je snadno čistitelný.

Domino varná deska

Sklokeramická domino varná deska Mora VDST 331 FF má šířku 30 cm a dvě Hi-Light varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po odebrání nádoby z plotny. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Má také funkci Timer umožňující nastavit dobu vaření na 99 minut, po uplynutí nastaveného času se varná deska automaticky vypne.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena dvěma varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla.

  • 1× 120/180 mm 0,7/1,7 kW

  • 1× 145 mm 1,2 kW

Teplý oběd

Varná deska je vybavena funkcí KeepWarm, která dokáže udržet stabilní teplotu varné zóny na 70 ˚C. V případě pozdějšího obědu nebo večeře si tak jídlo udrží svou teplotu i chuť. Vy si tak můžete dopřát teplý oběd bez nutnosti zahřívání. S funkcí Pauza jednoduše přerušíte vaření. Jakmile se budete chtít k vaření vrátit, stiskněte znovu tlačítko Pauza a všechny zóny se vrátí na předchozí nastavení.

Praktické a pohodlné ovládání

Dotykové ovládání varné desky je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládací panel je umístěn v přední části. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny jemným pohybem prstu. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Bezpečnostní zámek

Sklokeramická varná deska disponuje dětským zámkem Key Lock. Uzamčené dotykové ovládání zabrání nežádoucí manipulaci s varnou deskou vašimi dětmi, takže je ochrání před možným úrazem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 30 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDST 331 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno