Mora VDSK 331 FF


Sklokeramická varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Pojistka hořáků: Ne, Elektrické zapalování: Ne, Napájení: 230 V", Celkový příkon desky: 2,9 kW, Výška: 7,5 cm, Šířka: 30 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 3 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 33 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická domino varná deska Mora VDSK 331 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou má 2 Hi-Light varné zóny. Ty jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít tak popálení. Ovládání varné desky pomocí knoflíků. Funkce Stop Control zajistí vypnutí desky při přetečení tekutiny na varnou desku. Povrch je snadno čistitelný.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDSK 331 FF má šířku 30 cm a dvě varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro sklokeramickou varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a funkcí Stop Control, která vypne desku při přetečení tekutiny na ovládací prvky. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vaší představy.

Vlastnosti

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale obě dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena dvěma Hi-Light varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla.

  • 1× 180 mm 1,7 kW

  • 1× 145 mm 1,2 kW

Praktické a pohodlné ovládání

Ovládání varné desky pomocí dvou nerezových knoflíků je velmi jednoduché a intuitivní. Jsou umístěny v přední části. Toto ovládání je vhodné pro ty, kteří upřednostňují klasické ovládání. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 30 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDSK 331 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno