Mora VDP645X2

Doprava zdarma

Šírka: 60 cm, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Kov-Plyn, Materiál mřížek: Litina, Elektrické zapalování: Ano, Malý hořák (počet): 1, Standardní hořák (počet): 2, Velký hořák (počet): 1,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Nerezová vestavná plynová varná deska Mora VDP 645 X2 má čtyři výkonné plynové hořáky, které umožňují dokonale přizpůsobit výkon při přípravě různých jídel: levý přední rychlý, pravý přední pomocný a dva zadní středně rychlé. Čistý a jednoduchý design varné desky se skvěle hodí do každé moderní kuchyně. Ovládací knoflíky jsou umístěny vpravo vpředu a jsou vybaveny integrovaným elektrickým zapalováním i pojistkou STOP GAS, která zabraňuje náhodnému úniku plynu a tím zvyšuje bezpečnost. Dvoudílná litinová mřížka usnadňuje údržbu.

Kuchyňský spotřebič do domácnosti

Jednoduchá plynová varná deska Mora VDP 645 X2 je elegantní, funkční a s radostí budete na ní připravovat jídlo pro celou rodinu. Hodí se do každé stylové kuchyně. Má klasické rozložení čtyř plynových hořáků, které umožňují dokonale přizpůsobit výkon při ohřevu různého druhu potravin a připravovaných jídel. Integrované zapalování v knoflících je samozřejmostí a probíhá klasickým konvenčním otočením pomocí otočných voličů. Ovládací knoflíky používáme tak, že jimi otáčíte ve směru hodinových ručiček ze zavřené polohy do max. a opačným směrem je zase uzavřete. Plynová varná deska Mora VDP 645 X2 se stane nepředstavitelným pomocníkem při přípravě a ohřevu vašich pokrmů.

Funkce spotřebiče

Disponuje užitečnou funkcí STOP GAS, která zabraňuje náhodnému úniku plynu, a tím zvyšuje bezpečnost. Abyste dosáhli lepší výkon a zároveň ušetřili plyn, je dobré používat varné nádoby vhodných velikostí, tak aby vyhovovaly jednotlivým hořákům.

Údržba plynové varné desky.

Varná deska je vybavena dvoudílnou varnou mřížkou . Údržbu varné desky bychom měli provádět i když je jen trochu znečištěná, aby se hořáky nezanesly. Pokud je varná deska znečištěna jen lehce stačí ji jen přetřít vlhkým hadříkem. Pokud je znečištění větší, dají se mřížky vyndat a očistit samostatně. Používání plynové varné desky je velmi bezpečné, ale abychom zachovali její dlouhou životnost je třeba, aby se spotřebič vhodně udržoval v čistotě.

Vlastnosti plynové varné desky

Stylový design varné desky je laděn v nerezovém barevném provedení a skvěle se tak hodí do každé moderní kuchyně. Elektrické napětí je 230V. Mřížka spotřebiče je litinová a dvoudílná.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDP645X2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno