Mora VDP 647 X7


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 8,9 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Mora VDP 647 X7 v nerezovém provedení má 4 hořáky o různém výkonu a průměru s pojistkami Stop Gas. Pojistka Stop Gas zajišťuje automatické zastavení přívodu plynu do hořáků v případě náhodného zhasnutí plamene. Litinová dvoudílná mřížka zajišťuje dokonalou stabilitu varných nádob. Ovládání varné desky je umístěno v přední části spotřebiče. V ovládacích knoflících je integrováno elektrické zapalování hořáků. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska nabízí snadnou přípravu různých druhů pokrmů. Má čtyři plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zajišťuje automatické zastavení přívodu plynu do hořáků v případě náhodného zhasnutí plamene. Tím je zajištěna maximální bezpečnost při vaření i při náhodném zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat náhodného úniku plynu.

4 plynové hořáky

Varná deska nabízí 4 varné hořáky. Hořáky jsou zakryty dvoudílnou litinovou mřížkou, která usnadňuje pohyb nádobí po varné desce.

  • 2× 7,35 cm, 1,75 kW
  • 1× 5,38 cm, 1 kW
  • 1× 10 cm, 3 kW

Snadné použití

Obsluha plynové varné desky je velmi jednoduchá a pohodlná a provádí se pomocí přizpůsobených 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Ty lze jednoduchým otáčením nastavit na intenzitu plamene, kterou vaše jídlo potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky je umístěn v přední části varné desky.

Integrované zapalování hořáků

Integrované zapalování hořáků usnadňuje vaření. Stačí otočit knoflíkem, nemusíte hledat žádné sirky.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDP 647 X7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi