Mora VDP 647 X


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Smalt, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 9 cm, Šířka: 61 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 2 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Plynová varná deska Mora VDP 647 X v nerezovém provedení má 4 hořáky různého výkonu a průměru s pojistkami Stop Gas. Smaltovaná dvoudílná varná mřížka zajistí dokonalou stabilitu varných nádob. Ovládání varné desky je umístěno vepředu. V ovládacích knoflících je integrováno elektrické zapalování hořáků. Šířka plynové desky Mora VDP 647 X je 61 cm.

Jednoduché ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi jednoduché a pohodlné a realizuje se prostřednictvím přizpůsobených 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Ty si můžete nastavit jednoduchým otočením na intenzitu plamene, jakou právě vaše jídlo potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední straně.

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 647 X nabízí jednoduchou přípravu různých druhů jídel. Přizpůsobené má 4 plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zabezpečuje automatické zastavení plynu, který se přivádí do hořáků, v případě náhodného vyhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnu maximální bezpečnost během vaření i náhodného zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu.

Vlastnosti

Plynová varná deska je vybavena 4 hořáky (1 malý, 2 střední a 1 velký) s pojistkou Stop Gas, které jsou chráněny dvoudílnou varnou mřížkou, vyrobenou ze smaltu. Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Povrch varné desky je nerezový.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 61 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Mora VDP 647 X

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

17. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá