Mora VDP 646 W

Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížky: smalt, Bezpečnost hořáků: ano, Elektrické zapalování: ano, Výška: 9 cm, Šířka: 58 cm, Hloubka: 51 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Mora VDP 646 W v bílé barvě má 4 hořáky o různém výkonu a průměru s pojistkami STOP GAS. Smaltovaný dvoudílný rošt zajišťuje dokonalou stabilitu varných nádob. Ovládání varné desky je umístěno na boku. Elektrické zapalování hořáků je integrováno v ovládacích knoflících.

Pojištění Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 646 W nabízí snadnou přípravu různých druhů potravin. Má čtyři plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zajišťuje automatické zastavení přívodu plynu do hořáků v případě náhodného zhasnutí plamene. Tím je zajištěna maximální bezpečnost při vaření i při náhodném zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se obávat náhodného úniku plynu.

Snadné ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi jednoduché a pohodlné a provádí se pomocí 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Ty můžete jednoduše nastavit tak, že je otočíte na intenzitu plamene, kterou pokrm potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na pravé přední straně.

Funkce

Plynová varná deska je vybavena čtyřmi hořáky s pojistkou Stop Gas, které jsou chráněny dvoudílnou smaltovanou mřížkou. Použitím správného kuchyňského náčiní a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků při vaření. Povrch varné desky je z nerezové oceli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 58 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDP 646 W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi