Mora VDP 645 GB3 černá


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 8 cm, Šířka: 58 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 3 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 39 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná plynová skleněná varná deska Mora VDP 645 GB3 v černé barvě je vybavena 4 plynovými hořáky s bezpečnostními pojistkami Stop Gas. Povrchové provedení je skleněné z tvrzeného skla. Elektrické napětí 230 V, připojení na plyn: G ½ ". Šířka plynové desky Mora VDP 645 GB3 je 60 cm. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 645 GB3 nabízí jednoduchou přípravu různých druhů jídel. Přizpůsobené má čtyři plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zabezpečuje automatické zastavení plynu, který se přivádí do hořáků, v případě náhodného vyhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnu maximální bezpečnost během vaření při náhodném zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu.

Jednoduché ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi jednoduché a pohodlné a realizuje se prostřednictvím přizpůsobených 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Těmi si můžete jednoduše nastavit intenzitu plamene. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední pravé straně.

Vlastnosti

Plynová varná deska je vybavena čtyřmi hořáky (1 malý, 2 střední a 1 velký) s pojistkou Stop Gas, které jsou kryty samostatnými mřížkami. Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Povrch varné desky je skleněný z tvrzeného skla.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 58 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Mora VDP 645 GB3 černá

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Helena

30. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • design
  • trysky na propanbutan
  • cena
  • fotka neodpovídá realitě, vařič je lesklý skleněný a na fotce je matný, ve výsledku je ale hezčí než na fotce

Zatím jsem na vařiči nezkoušela vařit, ale bojím se nestability hrnců.