Mora VDP 645 GW7


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 13,6 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 5 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná plynová skleněná varná deska Mora VDP 645 GW7 v bílé barvě je vybavena 4 plynovými hořáky různého výkonu a průměru s bezpečnostními pojistkami Stop Gas. Ovládání desky je velmi jednoduché a pohodlné a realizuje se prostřednictvím přizpůsobených 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Povrchové provedení je skleněné z tvrzeného skla. Šířka plynové desky Mora VDP 645 GW7 je 60 cm.

Jednoduché ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi jednoduché a pohodlné a realizuje se prostřednictvím přizpůsobených 4 otočných knoflíků s elektrickým zapalováním. Ty si můžete nastavit jednoduchým otočením na intenzitu plamene, jakou právě vaše jídlo potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední straně.

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 645 GW7 nabízí jednoduchou přípravu různých druhů jídel. Přizpůsobené má 4 plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zabezpečuje automatické zastavení plynu, který se přivádí do hořáků, v případě náhodného vyhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnu maximální bezpečnost během vaření i náhodného zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu.

Vlastnosti

Plynová varná deska je vybavena 4 hořáky (1 malý, 2 střední a 1 velký) s pojistkou Stop Gas, které jsou kryty litinovými mřížkami. Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku, můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Povrch varné desky je skleněný z tvrzeného skla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDP 645 GW7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi