Mora VDP 325 X

  • Doprava zdarma

Šírka: 28.8 cm, Typ varné desky: Plynová, Počet hořáků/varných zón: 2, Typ horního povrchu: Kov-Plyn,


Cena 2 990 Kč

29,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Domino plynová varná deska Mora VDP 325 X v elegantním nerezovém provedení je vhodná do menších prostorů. Je vybavena 2 plynovými hořáky ovládanými otočnými gombíkmy v přední části. Hořáky jsou chráněny jednodílnou smaltovanou mřížkou. Ovládací knoflíky mají integrované zapalování, což umožňuje ovládat varnou desku jednou rukou. Pojistka Stop Gas automaticky zastaví přívod plynu v případě náhodného zhasnutí plamene.

Pojistka STOP GAS

Pokud se obáváte mít doma plynovou varnou desku, protože se bojíte případného úniku plynu, můžete zůstat klidní, protože vestavěná plynová deska Mora VDP 325 X disponuje pojistkou STOP GAS. Funkce pojistky spočívá v tom, že pokud by náhodou při vaření došlo k zhasnutí plamene v hořáku ať už kvůli průvanu nebo kvůli intenzivnímu jídlu, do pár sekund dojde k zastavení přívodu plynu do daného hořáku. Po odstranění nečistoty způsobené vyvřelým jídlem a po uschnutí hořáku jednoduše znovu zapnete a pokračujete ve vaření nerušeně dál.

Elektrické zapalování hořáků

Na zapálení hořáků vestavné plynové desky nepotřebujete zápalky ani plynové zapalovače. Zapalování je totiž elektrické a elektrická jiskra se spouští prostřednictvím otočných knoflíků, přičemž ke každému hořáku máte zvláštní knoflík. Nehrozí vám tedy žádné popáleniny. Zapalování je pohodlné a realizovatelné bez jakéhokoliv příslušenství.

Snadné čištění

Čištění domino plynové desky  je snadné zejména díky odnímatelné jednodílné smaltované mřížce. Lehce ji odstraníte z plotny, vyčistíte ji a vrátíte bez problémů zpět. Mřížka je jednolitá a nesestává z více kusů s různými rozměry, nemusíte řešit ani správnost jejího umístění. Smaltovaný povrch je navíc dostatečně kluzký, aby se na něm nečistoty nezachytávaly a daly se i jednoduše setřít.

Čistý design

Povrch vestavěné plynové desky je vyroben z luxusně působícího nerezového materiálu. Nerezové provedení mají i ovládací otočné knoflíky, na kterých jsou černou barvou naznačené jednotlivé funkce. S povrchem plotny ladí i smaltovaná mřížka v černé barvě. Moderní a čistý vzhled vaší kuchyně je tak spolehlivě zajištěn. Navíc vestavěná plynová deska výborně zapadne i do starších kuchyní či do kuchyní laděných do retro stylu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 28.8 cm
Typ varné desky Plynová
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Kov-Plyn

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDP 325 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno