Mora VDIT 661 C

Zobrazit


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 3,5 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52,5 cm. Více info


Cena 7 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční vestavná sklokeramická deska VDIT 661 C černé barvy má zbroušené všechny hrany pro snadnější montáž do pracovní desky. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání (0-9). Varné zóny jsou vybaveny funkcí SuperBoost. Každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Varná deska má k dispozici užitečné funkce: Timer, PowerConnection, automatické vypnutí po vaření i dětský zámek. Šířka 60 cm. Snadné čištění a údržba.

Šikovný pomocník

Indukční varná deska Mora VDIT 661 C šířku 60 cm a čtyři indukční varné zóny. Varnou desku si můžete dopřát i vy. Má elegantní design v černé barvě a zkosené hrany, což vám umožní zabudovat ji v jedné rovině s pracovní deskou. Disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po odebrání nádoby z plotny. Pomocí funkce SuperBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon až o 40 %, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednoduše navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují ve výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena čtyřmi indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí SuperBoost pro rychlejší zvýšení výkonu.

  • 2× 210 mm 1,5/2 kW

  • 2× 145 mm 1,2/1,6 kW

Užitečné funkce varné desky

Varná deska nabízí několik praktických funkcí, které zjednoduší vaše vaření. Ovládání desky je velmi jednoduché a intuitivní pomocí dotykového panelu umístěného v přední části.

  • SuperBoost funkce: Dodá extra výkon na všech čtyřech varných zónách současně.

  • Timer funkce: Časový spínač varných zón s automatickým vypnutím.

  • PowerConnection funkce umožní jednofázové připojení na 230 V.

  • Automatické vypnutí indukční zóny již po jedné minutě po dovaření.

  • Ukazatel zbytkového tepla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 3.5 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VDIT 661 C

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Taťána

25. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vše
  • trochu hlučnější chlazení

velice krásná deska, vše funguje na 1, trochu hlučnější chlazení desky ale třeba to tak má byt, je to naše první indukce. Zatím jsme velice spokojení