Mora VDIT 654 FF

Šířka: 59.5 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.2 kW, Napájení: 400 V. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska MMora VDIT 654 FF černé barvy má přední hranu zkosenou, ostatní jsou zbroušené. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání. Disponuje jednou propojenou zónou ConnectZone pro zjednodušené vaření ve velkých hrncích. Varné zóny jsou vybaveny funkcí SuperBoost. Každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Mora VDIT 654 FF má k dispozici mnoho užitečných funkcí: SuperBoost, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer a nechybí praktický dětský zámek KeyLock. Šířka 60 cm.

Mora VDIT 654 FF

Varná deska Mora VDIT 654 FF v černé barvě má ​​4 indukční varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po 1 min. Pomocí funkce SuperBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

ConectZone

Indukční varná deska Mora VDIT 654 FF disponuje jednou propojenou zónou ConnectZone pro zjednodušené vaření ve velkých hrncích. Dvě samostatné levé varné zóny nad sebou se jediným dotykem přemostí a spojí do jedné velké zóny, což využijete při přípravě většího množství jídla a příloh najednou.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednoduše navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena 4 indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, KeyLock, TimeMinutes, Timer a funkcí SuperBoost pro rychlejší zvýšení výkonu.

 • 1× 210 mm 2,3/3 kW
 • 2× 180 mm 1,4/2,1 kW
 • 1× 160 mm 1,4/1,85 kW
 • 1× ConnectZone (spojení dvou 180 mm zón nad sebou - levá strana)

Užitečné funkce varné desky

 • Varná deska disponuje extra výkonem SuperBoost, který zvyšuje intenzitu ohřívání, pro zkrácení času potřebného na ohřev.
 • Díky dětské pojistce - KeyLock nyní nechat děti v kuchyni bez dozoru, nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání plotýnku zapnout.
 • KeepWarm ta udržuje pokrm v při konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachovává původní chuť a teplotu až do podávání, aniž by se připálilo.
 • Funkce EasyMelt pomalu taje čokoládu nebo máslo při stálé teplotě 42 °C, čímž vytváří dokonalé podmínky pro odtávání bez připálení. Tuto funkci lze použít i na pomalé rozmrazování.
 • S funkcí Timer lze nastavit časovač vaření až na 99 minut a varná deska se po uplynutí času automaticky vypne. Doplňkem je tzv. kuchyňská minutka TimeMinutes, která je nezávislá na varných zónách, takže po uplynutí nastaveného času vás jen upozorní speciální zvuk.
 • Šikovnou funkcí je i funkce Pause, která při nečekané situaci dočasně pozastaví vaření bez ztráty nastavení.
 • Funkce Memory se vám bude hodit, když nechtěně vypnete varnou desku. Máte pět sekund na to, abyste obnovili naposledy použité nastavení varné desky, což se vám hodí zejména tehdy, když vaříte více než jen jedno jídlo s více nastaveními.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDIT 654 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi