Mora VDIT 653 X

Indukční varná deska Mora VDIT 653 X černé barvy má nerezový rámeček. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu (z toho 1 Bridge Zone) s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání. Varné zóny jsou vybaveny funkcí PowerBoost. Každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Mora VDIT 653 X má k dispozici mnoho užitečných funkcí: Stop & Go, StayWarm, SoftMelt, Recall, Timer, TimeAssist, EggTimer, Delete. Nechybí praktický dětský zámek. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 10 %

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery IKB64431XB

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG Mastery IKB64431XB

12 990 Kč

K odeslání 1 ks

Indukční varná deska AEG Mastery IKB64431XB v černém provedení, kterou doplňuje elegantní nerezový rámeček OptiFit Frame. Ten umožní dokonalé upevnění a zakrytí vestavěného výřezu. Pokud potřebujete…

 • Šířka: 57,6 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDIT 653 X má šířku 60 cm a čtyři indukční varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po ododbratí nádoby z plotny. Pomocí funkce PowerBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon až o 40%. Zvýší výkon, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednnoducho navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varní zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělý výsledek. Deska je vybavena čtyřmi indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí PowerBoost pro rychlejší zvýšení výkonu. Varná deska se zónou BridgeZone umožňuje pouhým dotykem spojit 2 samostatné varné zóny do jedné velké. Pohodlně můžete tak vařit i ve větším hrnci, zda pekáči.

 • 1 x 160 mm 1,4/1,85 kW
 • 2 x 180 mm 1,4/2,1 kW
 • 1 x 210 mm 2,3/3 kW

Užitečné funkce varné desky

 •     Pomocí funkce StayWarm můžete podávat vždy teplé jídlo. Tato funkce vám umožní udržet servírovací teplotu pokrmu při teplotě 70 ° C. Při udržování teploty všechny pokrmy zachovají svou charakteristickou chuť.
 •     S funkcí Stop & Go jednoduše přerušíte vaření. Jakmile se budete chtít k vaření vrátit, stiskněte znovu tlačítko Stop & Go a všechny zóny se vrátí na předchozí nastavení.
 •     Kuchyňská minutka EggTimer - Již vám více nestane, že rozvaříte těstoviny, vajíčka a pod. Tato funce byla navržena aby vám usnadnila odpočítávat čas vaření vajíček, čaje, nudlí a jiných pokrmů. Není napojena na přímo na varné zóny ale pracuje nezávisle na nich. Po vypršení nastaveného času, vás upozorní speciální zvukový signál.
 •     Funkce SoftMelt - díky této funkci rozpustíte čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 ° C, což jsou ideální podmínky pro odtávání bez připálení. Funkci můžete také využít např. na pomalé rozmravovanie polévek a jiných pokrmů.
 •     Funkce Recall - obnoví nastavení varné desky v případě nechtěného náhodneého vypnutí. V časovém limitu 5 sekund můžete původní nastavení varné desky obnovit, což oceníte zejména pokud vaříte více než jedno jídlo najednou. Pět sekund poté, co jste nechtěně plotýnku vypnuli, zapněte ještě jednou a do pěti sekund stiskněte tlačítko funkce Stop & Go.
 •     Díky funkci TimeAssist přináší přehled přímo na varné desce o tom, jak dlouho vaříte připravovaný pokrm.

Vlastnosti

Vyberte si varnou zónu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si nenáročné vaření. Indukční varná deska je vybavena dotykovým ovládáním s funkcí automatického vypnutí při odebrání nádoby. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše a intuitivně a pomocí funkce PowerBoost jednoduše zvýšit výkon. Výhodou je i dětská pojistka a signalizace funkce a funkcí Timer pro časové spínání varných zón. Pro dokonalou bezpečnost se automaticky vypne indukční zóna do 1 min. (Po odebrání nádoby z plotny) a po určitém čase bez obsluhy se vypne automaticky úplně. Varná deska v šířce 60 cm má má nerezový rámeček.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 5,4 cm
Hloubka: 52,5 cm
Hmotnost: 8,9 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 731815

Všechny parametry

Recenze Mora VDIT 653 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VDIT 653 X