Mora VDIT 652 FF

  • Výprodej −15 %

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52,5 cm. Více info


Cena 5 499 Kč

Sleva 15 % z předcházející ceny: 6 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 55 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Mora VDIT 652 FF černé barvy se zkosenou přední fazetou nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání. Indukční vaření je nejen rychlé, úsporné, ale také velmi bezpečné. Varné zóny jsou vybaveny funkcí SuperBoost a každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Mora VDIT 652 FF má k dispozici mnoho užitečných funkcí: SuperBoost, Timer, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes a KeyLock.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná deska Mora VDIT 652 FF má šířku 60 cm a 4 indukční varné zóny. Pokud chcete do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po 1 min. Pomocí funkce SuperBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednoduše navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena 4 indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí SuperBoost pro rychlejší zvýšení výkonu.

  • 1× 210 mm 2,3/3 kW
  • 2× 180 mm 1,4/2,1 kW
  • 1× 160 mm 1,4/1,85 kW

Užitečné funkce varné desky

  • Varná deska disponuje extra výkonem SuperBoost, který zvyšuje intenzitu ohřívání, pro zkrácení času potřebného na ohřev.
  • Pomocí funkce KeepWarm můžete podávat vždy teplé jídlo. Tato funkce vám umožní udržet servírovací teplotu pokrmu při teplotě 70 °C. Při udržování teploty si všechny pokrmy zachovají svou charakteristickou chuť.
  • Šikovnou funkcí je i funkce Pause, která při nečekané situaci dočasně pozastaví vaření bez ztráty nastavení.
  • Kuchyňská minutka Timer - Již se vám více nestane, že rozvaříte těstoviny, vajíčka apod. Tato funce byla navržena, aby vám usnadnila odpočítávání času vaření vajíček, čaje, nudlí a jiných pokrmů. Není napojena přímo na varné zóny, ale pracuje nezávisle na nich. Po vypršení nastaveného času vás upozorní speciální zvukový signál.
  • Funkce EasyMelt - Díky této funkci rozpustíte čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, což jsou ideální podmínky pro odtávání bez připálení. Funkci můžete také využít např. na pomalé rozmrazování polévek a jiných pokrmů.
  • Funkce Memory - Obnoví nastavení varné desky v případě nechtěného náhodného vypnutí. V časovém limitu 5 sekund můžete původní nastavení varné desky obnovit, což oceníte, zejména pokud vaříte více než jedno jídlo najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDIT 652 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno