Mora VDIT 651 X

Zobrazit

  • Sleva

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52,5 cm. Více info


Cena 6 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Mora VDIT 651 X černé barvy s elegantním nerezovým rámečkem nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání. Indukční vaření je nejen rychlé, úsporné, ale také velmi bezpečné. Varné zóny jsou vybaveny funkcí SuperBoost a každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Mora VDIT 651 X má k dispozici mnoho užitečných funkcí: Timer. SuperBoost, a nechybí praktický dětský zámek KeyLock. Šířka 60 cm.

Mora VDIT 651 FF

Sklokeramická varná deska Mora VDIT 651 X má šířku 60 cm a 4 indukční varné zóny. Pokud chcete do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po odebrání nádoby z plotny. Pomocí funkce SuperBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější. Pro dokonalou bezpečnost se automaticky vypne indukční zóna po 1 min a po určitém čase bez obsluhy se vypne automaticky úplně.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednoduše navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena 4 indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla s funkcí SuperBoost pro rychlejší zvýšení výkonu a Timer (časový spínač varných zón s auto vypnutím).

  • 2× 210 mm 1,5/2 kW
  • 2× 145 mm 1,2/1,6 kW

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VDIT 651 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Dušan

8. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Spokojenost.
  • Zatím nic.