Mora VDIT 332 FF

Zobrazit

  • Sleva

Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Pojistka hořáků: Ne, Elektrické zapalování: Ne, Napájení: 230 V", Celkový příkon desky: 3,68 kW, Výška: 5,4 cm, Šířka: 30 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 5 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Mora VDIT 332 FF černé barvy se zkosenou přední fazetou disponuje 2 indukčními zónami, které zahřívají jen dno nádoby. Indukční vaření je nejen rychlé, úsporné, ale také velmi bezpečné. Varné zóny jsou vybaveny funkcí SuperBoost. Každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Mora VDIT 332 FF má k dispozici mnoho užitečných funkcí: SuperBoost, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer a nechybí praktický dětský zámek.

Mora VDIT 332 FF

Varná deska Mora VDIT 332 FF v černé barvě disponuje 2 indukčními zónami, které zahřívají jen dno nádoby a z důvodu nízké teploty povrchu varné desky nedojde k připálení. Indukční vaření je nejen rychlé, úsporné, ale také velmi bezpečné. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po 1 min. Pomocí funkce SuperBoost pohodlně a rychle zvýšíte výkon, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednoduše navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena 2 indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, KeyLock, TimeMinutes, Timer a funkcí SuperBoost pro rychlejší zvýšení výkonu.

2 indukční zóny:

  • 1× 210 mm 2,3/3 kW
  • 1× 160 mm 1,4/1,85 kW

Užitečné funkce varné desky

  • Varná deska disponuje extra výkonem SuperBoost, který zvyšuje intenzitu ohřívání, pro zkrácení času potřebného na ohřev.
  • Díky dětské pojistce - KeyLock nyní nechat děti v kuchyni bez dozoru, nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání plotýnku zapnout.
  • KeepWarm ta udržuje pokrm v při konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachovává původní chuť a teplotu až do podávání, aniž by se připálilo.
  • Funkce EasyMelt pomalu taje čokoládu nebo máslo při stálé teplotě 42 °C, čímž vytváří dokonalé podmínky pro odtávání bez připálení. Tuto funkci lze použít i na pomalé rozmrazování.
  • S funkcí Timer lze nastavit časovač vaření až na 99 minut a varná deska se po uplynutí času automaticky vypne. Doplňkem je tzv. kuchyňská minutka TimeMinutes, která je nezávislá na varných zónách, takže po uplynutí nastaveného času vás jen upozorní speciální zvuk.
  • Šikovnou funkcí je i funkce Pause, která při nečekané situaci dočasně pozastaví vaření bez ztráty nastavení.
  • Funkce Memory se vám bude hodit, když nechtěně vypnete varnou desku. Máte pět sekund na to, abyste obnovili naposledy použité nastavení varné desky, což se vám hodí zejména tehdy, když vaříte více než jen jedno jídlo s více nastaveními.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 30 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Indukční

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VDIT 332 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Leona

18. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno