Mora VDIT 331 FF

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Mora VDIT 331 FF černé barvy má zkosenou přední hranu, ostatní jsou zbroušené. Nabízí 2 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu s plynulou regulací teploty pomocí dotykového ovládání. Varné zóny jsou vybaveny funkcí PowerBoost. Každá z nich má také ukazatel zbytkového tepla. Varná deska Mora VDIT 331 FF má k dispozici mnoho užitečných funkcí: Stop & Go, StayWarm, SoftMelt, Recall, Timer, TimeAssist, EggTimer, Delete. Nechybí praktický dětský zámek. Šířka 30 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Domino varná deska

Indukční varná deska Mora VDIT 331 FF má šířku 30 cm a dvě indukční varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po ododbratí nádoby z plotny. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vaší představy.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělý výsledek. Deska je vybavena dvěma indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí rozpoznání nádoby

 •     1x Ø 16 cm, 1,4 / 1,85 kW
 •     1x Ø 21 cm, 2,3 / 3 kW

Užitečné funkce varné desky

 •     Pomocí funkce StayWarm můžete podávat vždy teplé jídlo. Tato funkce vám umožní udržet servírovací teplotu pokrmu při teplotě 70 ° C. Při udržování teploty všechny pokrmy zachovají svou charakteristickou chuť.
 •     S funkcí Stop & Go jednoduše přerušíte vaření. Jakmile se budete chtít k vaření vrátit, stiskněte znovu tlačítko Stop & Go a všechny zóny se vrátí na předchozí nastavení.
 •     Kuchyňská minutka EggTimer - Již vám více nestane, že rozvaříte těstoviny, vajíčka a pod. Tato funce byla navržena aby vám usnadnila odpočítávat čas vaření vajíček, čaje, nudlí a jiných pokrmů. Není napojena na přímo na varné zóny ale pracuje nezávisle na nich. Po vypršení nastaveného času, vás upozorní speciální zvukový signál.
 •     Funkce SoftMelt - díky této funkci rozpustíte čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 ° C, což jsou ideální podmínky pro odtávání bez připálení. Funkci můžete také využít např. na pomalé rozmravovanie polévek a jiných pokrmů.
 •     Funkce Recall - obnoví nastavení varné desky v případě nechtěného náhodneého vypnutí. V časovém limitu 5 sekund můžete původní nastavení varné desky obnovit, což oceníte zejména pokud vaříte více než jedno jídlo najednou. Pět sekund poté, co jste nechtěně plotýnku vypnuli, zapněte ještě jednou a do pěti sekund stiskněte tlačítko funkce Stop & Go.
 •     Díky funkci TimeAssist přináší přehled přímo na varné desce o tom, jak dlouho vaříte připravovaný pokrm.

Vlastnosti

Vyberte si varnou zónu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si nenáročné vaření. Sklokeramická varná deska je vybavena dotykovým ovládáním s funkcí automatického vypnutí při odebrání nádoby. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše a intuitivně a pomocí funkce PowerBoost jednoduše zvýšit výkon. Výhodou je i dětská pojistka a signalizace funkce a funkcí Timer pro časové spínání varných zón. Pro dokonalou bezpečnost se automaticky vypne indukční zóna do 1 min. (Po odebrání nádoby z plotny) a po určitém čase bez obsluhy se vypne automaticky úplně. Varná deska v šířce 30 cm má zkosenou přední hranu a ostatní zbroušené.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 30 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 2
 • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30 cm
Výška: 5,4 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 4,7 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 2

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 230 V
Celkový příkon desky: 3,7 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 731821

Všechny parametry

Recenze Mora VDIT 331 FF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VDIT 331 FF