Mora VDI 660 FF vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná indukční varná deska Mora VDI 660 FF, v černém provedení se zbroušenými hranami. Nabízí 4 indukční varné zóny s funkcí Sprint u každé zóny s Flexi zónami vlevo. Disponuje také funkcemi jako ukazatel zbytkového tepla, nechybí signalizace funkce a funkce Timer (časový spínač varných zón). Ovládání sklokeramické desky Mora VDI 660 FF je dotykové, umístěné vpředu. Po ododbratí nádoby z plotny se automaticky vypne indukční zóna, vybavená dětskou pojistkou. Napětí 230/400 V. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Šikovný pomocník

Sklokeramická varní deska Mora VDI 660 FF má šířku 60 cm a čtyři indukční varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po ododbratí nádoby z plotny. Pomocí funkce Sprint pohodlně a rychle zvýšíte výkon až o 40 %. Zvýší výkon až na 3,7 kW, což určitě využijete zejména při vaření ve větších nádobách. Ušetříte čas a vaření bude navíc příjemnější.

Bezpečnost pro vás i děti

Dětský bezpečnostní zámek ovládání se postará o bezpečnost vás i dětí při přípravě jídel. Zámek si jednnoducho navolíte na dotykovém ovládacím panelu. Po jeho zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci použijte stejné tlačítko.

Vlastnosti

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělý výsledek. Deska je vybavena čtyřmi indukčními varnými zónami (2 FLEXI zóny vlevo) s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí Sprint pro rychlejší zvýšení výkonu. FlexiZóna vám přináší maximální pohodlí a flexibilitu při vaření. Umožňuje vaření v menších i väčšíchnádobách různých rozměrů. Efektivní vužití plochy varné zóny podle aktuální potřeby.

 •     1 x 16,5 cm 1,2 / 1,4 kW
 •     1 x 18,5 cm 1,4 / 1,4 kW
 •     1 x 18,5 cm 1,4 / 2,0 kW
 •     1 x 20,5 cm 1,9 / 2,1 kW

Vyberte si varnou zónu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si nenáročné vaření. Sklokeramická varná deska je vybavena dotykovým ovládáním s funkcí automatického vypnutí při odebrání nádoby. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše a intuitivně a pomocí funkce Sprint jednoduše zvýšit výkon. Výhodou je i dětská pojistka a signalizace funkce a funkcí Timer pro časové spínání varných zón. Varná deska v šířce 60 cm má zbroušené hrany.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240, 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,1 kW

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 5,6 cm
Hloubka: 51,5 cm
Hmotnosť: 10 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 7,1 kW

Vzhled

Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: VDI 660 FF

Všechny parametry

Recenze Mora VDI 660 FF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora VDI 660 FF