Mora Tom 10 P

  • Doprava zdarma

Hmotnost: 9 Kg, Model: elektricky, Maximální teplota: 75 °C, Objem vodního zásobníku: 10000 ml, Možnost nastav. teploty: Ano, Umístění: Na stěnu, Typ bojleru: tlakový


Cena 3 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Přemýšlíte nad koupí tlakového ohřívače vody? V tom případě bude Mora Tom 10 P skvělou volbou. Potěší Vás nejen skvělým výkonem, ale i rozumnou cenou. Vyznačuje se elektrickým ponorným ohřívacím tělesem a eko ohřevem. Teplotu si lze jednoduše nastavit do 65 nebo 75 °C. Svým celkovým provedením je určen pro montáž pod umyvadlo.

 

 

Vzhled

Mora Tom 10 P je tlakový ohřívač vody vyroben opravdu z kvalitního ocelového plechu, který je smaltovaný při teplotě 850°C. I díky svému propracování zaručuje skutečně dlouhou životnost. Za každých okolností zaručuje spolehlivý provoz s vysokým výkonem. Vysokou odolnost i při náročnějších podmínkách zajišťuje díky silnému plechu a ochrannému nátěru s čistým smaltem. Hořčíkovou anodou předcházíte korozi.

Plynulý chod

Vyznačuje se kapacitou až 10 litrů a umožňuje propojení pro několik odběrných míst. Tlakový ohřívač vody Mora Tom 10 P lze snadno umístit pod umyvadlo. Instalace je opravdu snadná. Při zapnutí se světelná kontrolka okamžitě rozsvítí.

Ovládání

Nastavte si teplotu až do 75°C pomocí manuálního otočného tlačítka. Mora Tom 10 P se mimo jiného vyznačuje i ekonomickým udržováním teploty a ochranou proti zamrznutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 9 Kg
Model elektricky
Maximální teplota 75 °C
Objem vodního zásobníku 10000 ml
Možnost nastav. teploty Ano
Umístění Na stěnu
Typ bojleru tlakový

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora Tom 10 P

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno