Mora Tom 10 N tlakový ohřívač vody


Bojler, Typ bojleru: tlakový, Maximální výkon: 2000 W, Objem vodního zásobníku: 10000 ml, Maximální teplota: 75°C, Možnost nastavení teploty, Čas nahřátí: 20 min., Materiál nádržky na vodu: smalt, Enamelled steel, Rozsah termostatu: 15 - 75, Ochrana proti zamrznutí, Šířka: 35 cm, Výška: 50 cm, Hloubka: 26,5 cm, Hmotnost: 9 kg. Více info


Cena 3 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 39 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

S tlakovým ohřívačem vody Mora Tom 10 N budete maximálně spokojeni. Potěší vás nejen svou přijatelnou cenou, ale i výkonem. Vyznačuje se elektrickým ponorným ohřívacím tělesem, EKO ohřevem a jeho rozměry jsou 500 × 350 × 265 mm. Určen je pro umístění nad umyvadlo.

 

 

Provedení

Nádrž tlakového ohřívače vody Mora Tom 10 N je vyrobena z mimořádně kvalitního plechu válcovaného za studena, čímž tvoří pevný podklad pro smaltovaný povrch. Silná a pevná konstrukce s ochranným nátěrem zaručuje vysokou odolnost i za náročnějších podmínek. Díky ochranné hořčíkové anodě se neuvolňují žádné škodliviny a současně je tak předcházeno vzniku koroze.

Provoz

Vyznačuje se objemem 10 litrů a poskytuje propojení pro několik odběrných míst. Tlakový ohřívač vody Mora Tom 10 N byl zpracován tak, aby jej bylo možné umístit nad umyvadlo. Instalace je skutečně velmi jednoduchá. Pokud se ohřívač spustí, vždy se rozsvítí světelná kontrolka.

Manipulace

S otočným tlačítkem, které je umístěno ve spodní části jednoduše nastavíte požadovanou teplotu až do 75 °C. Dále se Mora Tom 10 N vyznačuje možností volby nastavení hospodárného udržování teploty a teploty na ochranu proti zamrznutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 9 Kg
Model elektricky
Maximální teplota 75 °C
Objem vodního zásobníku 10000 ml
Možnost nastav. teploty Ano
Umístění Na stěnu
Typ bojleru tlakový

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora Tom 10 N tlakový ohřívač vody

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi