Mora P 2251 AW


Plynový sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 70 l, 4 plynové hořáky, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info


Cena 6 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynový sporák Mora P 2251 AW v bílém provedení má 4 plynové hořáky a troubu. Hořáky jsou vybaveny pojistkou STOP GAS a dvoudílnou smaltovanou mřížkou Stabil Plus. Trouba o objemu 70 l je také vybavena pojistkou STOP GAS. Ovládá se otočným voličem a teplotu lze nastavit v rozmezí 150 až 300 °C. Obsahuje praktický úložný prostor, mělký plech na pečení a stojan.

 

 

 

Prostor pro velké hrnce

Zvětšená varná plocha a větší vzdálenosti mezi hořáky nabízejí dostatek prostoru pro všechny velikosti pánví a hrnců. Štíhlá a plochá konstrukce umožňuje hladké a snadné přemisťování i velmi velkých hrnců.

Smaltované mřížky

Díky smaltované mřížce, která chrání nádobí před převrhnutím, se již nemusíte obávat o bezpečnost.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala a teplo se nedostalo ven.

Velký objem

Do trouby o objemu 70 litrů se vždy vejde vše, co máte rádi. Snadno tak připravíte hostinu pro celou rodinu, ať už jde o pečeného krocana nebo 3 různé chody připravované na několika plechách najednou.

Úložný prostor

Mimořádně velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje prostor pro uložení pánví nebo kuchyňského náčiní - díky tomuto praktickému úložnému řešení budete mít vše potřebné po ruce.

Dokonalý přehled o vaření

Nevyplatí se otevírat dvířka, protože uniká hodně tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Eco Clean

Do předehřáté trouby stačí ihned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora P 2251 AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi