Mora P 140 BW

  • Sleva

Plynový sporák, Energetická třída A +, Objem trouby: 70 l, 4 plynové hořáky, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynový sporák Mora P 140 BW se 4 plynovými hořáky a plynovou troubou s pojistkou Stop Gas v bílé barvě. Plynové hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky, trouba otočným kohoutem. Hořáky jsou chráněny dvoudílnou smaltovanou ochrannou mřížkou. Regulace teploty v troubě se pohybuje v rozmezí rozmezí 150 - 300 ° C. Standardní výbavou trouby jsou drážková vodítka, 1 rošt. Sporák Mora P 140 BW má objem trouby 70 l s chladnými dvířky. Ve spodní části trouby se nachází praktický úložný prostor. Šířka 50 cm.

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Volně stojící plynový sporák Mora P 140 BW v bílém provedení. Ovládání je pomocí pěti otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části, kde si můžete uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A +.

Jednoduchá funkčnost

Varná zóna je ovládána otočnými knoflíky a je vybavena 4 plynovými hořáky. Trouba sporáku je plynová a nabízí přesnou regulaci teploty trouby od 150 do 300° C. Trouba disponuje drážkovými vodítky a 1 roštem. Celkový objem trouby je 70 l. Spodní část trouby poskytuje praktický úložný prostor pro vaše plechy nebo jiné kuchyňské potřeby. Sporák je dodáván v šířce 50 cm.

Pojistka STOPGAS

Hořáky plynového sporáku Mora P 140 BW jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami STOPGAS, které eliminují samovolné vypnutí a případný únik plynu. Tato pojistka automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo při průvanu, a zaručí vám tak maximální bezpečnost při vaření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora P 140 BW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi