Mora OVG 648 GB

Zobrazit


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 430 m3, Maximální hlučnost: 61 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 39,7 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 50 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 33,6 cm. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaný odsavač par Mora OVG 648 GB v elegantním černém provedení dokonale odstraní nejen mastnotu, ale také pachy z vaší kuchyně. Se 3 výkonnými rychlostmi a maximálním výkonem 430 m³/h dosahuje hlučnosti jen 61 dB. Je zařazen do energetické třídy B. Disponuje kovovými tukovými filtry, které jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Vybaven je LED osvětlením, které pěkně osvítí varnou plochu. Nechybí ani zpětná klapka, která zabrání průniku průvanu. Odsavač je možné využít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, při dokoupení uhlíkových filtrů (nejsou součástí balení).

 

 

 

Stylový design a intuitivní ovládání

Komínová digestoř přichází ve stylovém a zároveň elegantním provedení, které skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru kuchyně. Díky šikmému tvaru bez problémů odvádí výpary z kuchyně. Výhodou je také velmi snadná manipulace s nádobím a praktické ovládání.

Praktický pomocník

Komínový odsavač par Mora OV 648 GB účinně eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvořené při přípravě jídel. Jeho efektivní provoz zpříjemní ovzduší ve vaší kuchyni a vy se budete moci najíst v čistém a svěžím prostředí. S maximálním výkonem odsavače 430 m³/h zajistí čistý vzduch během chvíle a potěší také tichým provozem jen 61 dB. Osvětlení zebezpečí LED světlo, díky kterému budete mít dostatek světla při vaření. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Režimy odsávání

Digestoř je vybavena zpětnou klapkou, která zabraňuje pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře. Odsavač je možně využít klasicky s odvodem ven, do komína nebo je možné jej také využít s recirkulací. Ta se používá tehdy, pokud není umožněn odtah přes stěnu nebo do komína. Pro tento provoz je nutný speciální uhlíkový filtr Gorenje UF 784407 uhlíkový filtr (není součastí balení), který přefiltruje mastnotu, páry a nežádoucí pach a vyčištěný vzduch vrátí zpět do místnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 61 db
Maximální výkon odsávání 430 m3

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Mora OVG 648 GB

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

Michal Lev

5. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná