Mora OV 981 GBX


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 608 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 59,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 60 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 34,1 cm. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Mora OV 981 GBX v elegantním černo-nerezovém provedení skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru kuchyně. Disponuje 3 výkonnými rychlostmi, s nimiž odstraní různé pachy a mastnotu. Tukové filtry jsou vylepšeny speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % různých nečistot. Určitě oceníte dostatek místa při vaření, což získáte i díky zkosené přední části. Vybavena je i LED osvětlením, které vám posvítí na varnou desku. Maximální výkon digestoře je 608 m³/h a hlučnost dosahuje 63 dB na nejvyšší úrovni. Nechybí ani zpětná klapka. Potěší také možnost mýt kovové filtry.

 

 

 

Praktický pomocník

Komínový odsavač par Mora OV 981 GBX účinně eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvořené při přípravě jídel. Jeho efektivní provoz zpříjemní ovzduší ve vaší kuchyni a vy se budete moci najíst v čistém a svěžím prostředí. S maximálním výkonem odsavače 608 m³/h zajistí čistý vzduch během chvíle a potěší také tichým provozem jen 63 dB. Osvětlení zebezpečí LED světlo, díky kterému budete mít dostatek světla při vaření. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Stylový design a intuitivní ovládání

Komínová digestoř přichází ve stylovém a zároveň elegantním provedení, které skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru kuchyně. Díky šikmému tvaru a štěrbinovému odsávání bez problémů odvádí výpary z kuchyně. Výhodou je také velmi snadná manipulace s nádobím a praktické ovládání. Intuitivní a jednoduché dotykové ovládání probíhá prostřednictvím jemného dotyku. Díky němu si zvolíte jednotlivé funkce, po kterých se rozsvítí červené světlo pro požadovaný symbol, a vy tak jasně vidíte, která funkce je právě v provozu. Čelní plocha je celá hladká a bez tlačítek, což přinese snadnou údržbu.

Režimy odsávání

Digestoř je vybavena zpětnou klapkou ve výstupním hrdle digestoře, která zabraňuje pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře. Odsavač je možně využít klasicky s odvodem ven, do komína nebo je možné jej také využít s recirkulací. Ta se používá tehdy, pokud není umožněn odtah přes stěnu nebo do komína. Pro tento provoz je nutný speciální uhlíkový filtr Gorenje UF 808996 uhlíkový filtr (není součastí balení), který přefiltruje mastnotu, páry a nežádoucí pach a vyčištěný vzduch vrátí zpět do místnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 63 db
Maximální výkon odsávání 608 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OV 981 GBX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno