Mora OV 686 GBX

Zobrazit


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 608 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 59,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 60 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 34,1 cm. Více info


Cena 5 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 57 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Komínový odsavač Mora OK 686 GW v elegantním černém provedení ze skla a nerezu se stane ozdobou každé kuchyně. Díky 3 výkonným rychlostem odstraní nejen pachy, ale i mastnotu. Disponuje tukovými filtry, které jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. S maximálním výkonem 608 m³/h a hlučností 63 dB se stane vaším spolehlivým pomocníkem v domácnosti. Vybaven je také LED osvětlením, které pěkně osvětlí varnou desku. Kovové tukové filtry lze mýt v myčce. Digestoř lze navíc použít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, při zakoupení uhlíkových filtrů (nejsou součástí balení).

 

 

Praktický pomocník

Komínový odsavač par Mora OV 686 GW účinně eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvořené při přípravě jídel. Jeho efektivní provoz zpříjemní ovzduší ve vaší kuchyni a vy se budete moci najíst v čistém a svěžím prostředí. S maximálním výkonem odsavače 608 m³/h zajistí čistý vzduch během chvíle a potěší také tichým provozem jen 63 dB. Osvětlení zebezpečí LED světlo, díky kterému budete mít dostatek světla při vaření. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Stylový design a intuitivní ovládání

Komínová digestoř přichází ve stylovém a zároveň elegantním provedení, které skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru kuchyně. Díky šikmému tvaru a štěrbinovému odsávání bez problémů odvádí výpary z kuchyně. Výhodou je také velmi snadná manipulace s nádobím a praktické ovládání. Intuitivní a jednoduché dotykové ovládání probíhá prostřednictvím jemného dotyku. Díky němu si zvolíte jednotlivé funkce, po kterých se rozsvítí červené světlo pro požadovaný symbol, a vy tak jasně vidíte, která funkce je právě v provozu. Čelní plocha je celá hladká a bez tlačítek, což přinese snadnou údržbu.

Štěrbinové odsávání

Digestoř je vybavena štěrbinovým odsáváním. Jedná se o moderní způsob odsávání - namísto celé velké mřížky jsou přítomny úzké spáry po okrajích, díky čemuž dochází při stejném výkonu k lepšímu sání. Zároveň čištění je kvůli menší ploše odsávání jednodušší. Hliníkový filtr je omyvatelný a vhodný také do myčky.

Režimy odsávání

Digestoř je vybavena zpětnou klapkou ve výstupním hrdle digestoře, která zabraňuje pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře. Odsavač je možně využít klasicky s odvodem ven, do komína nebo je možné jej také využít s recirkulací. Ta se používá tehdy, pokud není umožněn odtah přes stěnu nebo do komína. Pro tento provoz je nutný speciální uhlíkový filtr Gorenje UF 808996 uhlíkový filtr (není součastí balení), který přefiltruje mastnotu, páry a nežádoucí pach a vyčištěný vzduch vrátí zpět do místnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Maximální výkon odsávání 608 m3

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Mora OV 686 GBX

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Taťána

25. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • krásný vzhled
  • je dost hlučný

velice krásné provedení, snadná instalace. Je dost hlučný a připadá mi, že nestíhá vysávat veškerý kouř