Mora OV 680 GX

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Electrolux EFV90657OK

Electrolux EFV90657OK

11 990 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK v černé barvě s indikací zanesení filtru. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu,…

  • Šířka: 89,8 cm
  • Maximální hlučnost: 70 db
  • Maximální výkon odsávání: 550 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového digestoře Mora OV 680 GX by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu a 1 intenzivní. Maximální výkon odsávání dosahuje 607 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání is recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Po prvotním zapojení je pro použití digestoře s režimem recirkulace nutné osadit recirkulační sadu Mora 330276 - recirkulační sada 5735 FX, 5734, která obsahuje držák uhlíkového filtru a uhlíkový filtr (je třeba ji zakoupit zvlášť). Při každé následné výměně filtru je vhodné dokoupit už jen samostatný uhlíkový filtr Mora UF 5734/322147, který přidáte za tukový filtr. Uhlíkový filtr pohlcuje nežádoucí pachy, které vznikají při vaření. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti.

Funkce 24 h

Komínový odsavač par disponuje funkcí 24h, která automaticky čistí vzduch v místnosti po dobu pěti minut každou hodinu, nebo máte možnost si sami naprogramovat průběh odsávání podle svých požadavků. Odsavač par  vybaven štěrbinovým odsáváním. Jedná se o moderní způsob odsávání - namísto celé velké mřížky jsou přítomny úzké spáry po okrajích, díky čemuž dochází při stejném výkonu k lepšímu sání. Zároveň čištění je kvůli menší ploše odsávání jednodušší. Odsavač Mora umožňuje programovat odsávání tak, aby vám to maximálně vyhovovalo.

Vlastnosti odsavače

Digestoř je vybaven zpětnou klapkou. Přítomnost zpětné klapky ve výstupním hrdle digestoře je užitečná pomůcka zabraňující pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře. Všechna nastavení provádíte pomocí dotykového LCD displeje a má jednoduché a přehledné ovládání. Osvětlení digestoře je halogenové, 2 x20 W. Disponuje i ukazatelem nasycení tukového filtru.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Komínová digestoř je vybaven kvalitním halogenovým osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné osvětlení 2 x 20 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 53 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše dotykem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 53 db
  • Maximální výkon odsávání 607 m3

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 607 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 46,5 cm
Výška komínu (max.): 91,6 cm
Vhodný uhl. filtr: UF 5734/322147
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 52,3 cm
Hloubka: 44,6 cm
Hmotnost: 18,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 53 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 97,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OV 680 GX

Všechny parametry

Recenze Mora OV 680 GX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora OV 680 GX