Mora OT 631 X

  • Sleva 69 %

Šířka: 59.8 cm, Maximální hlučnost: 57 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 240 m3, Počet motorů: 1. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Vestavěný výsuvný odsavač par Mora OT 631 X elegantně doplní každou moderní kuchyni a zároveň funguje jako účinný pomocník při vaření. Díky silnému výkonu zbaví páry a mastnoty i větší místnost a mnohé moderní technologie mu pomohou zachovat si dlouhodobou spolehlivost, efektivitu a odolnost. Tento odsavač kuchyňských par Mora OT 631 X vám nabízí na výběr ze tří rychlostí výkonu a možnost recirkulace vzduchu. Vybaven je kovovým filtrem na mastnotu a přehledným tlačítkovým ovládáním. Jeho výkon je 240 m³ / h. Pracovní plochu pod odsavačem par zviditelní 2 x 28 W halogenové osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 57 dB. Šířka 60 cm.

 

 

Praktický pomocník

Vestavěný výsuvný odsavač par Mora OT 631 X v nerezovém provedení, to udělá z obyčejného digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je při recirkulaci 145 m³/h. a při odtahu do komína 240 m³/h., zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností 57 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Průměr odtahu je 120 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína s použitím uhlíkového fitru Mora UF 632/416912, který je třeba zakoupit zvlášť (potřebné 2 ks). Vybaven je jednoduchým a přehledným ovládáním a samozřejmě halogenovým osvětlením varné plochy 2 x 28 W.

Jednoduché ovládání

Chytrý odsavač par je kompaktní a moderní, svým jednoduchým ale přesto elegantním designem proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně. Minimalistický vzhled je doplněn elegantními doplňky a přehledným ovládacím panelem, který se nachází na přední straně. Ovládací panel tohoto digestoře je decentní a přesto přehledný a jednoduchý na manipulaci. Je decentně ukrytý a proto nepůsobí na celkové nenáročné konstrukci rušivě. Nabízí 3 úrovně nastavení pomocí tlačítek.

Kvalitní provedení

Použité, převážně kovové materiály byly důkladně voleny, aby se zajistila kvalita a dlouhá životnost digestoře. Laděné jsou v jemných světlých barvách. Součástí je i kovový filtr, který efektivně odstraňuje mastnotu, která se do ovzduší při vaření dostane. Na spodní části tohoto efektního odsavače par se nachází praktické halogenové osvětlení varné plochy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 57 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 240 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Mora OT 631 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

13. 5. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Celkem jednoduché ovládání.
  • Snadná montáž.
  • Dva hliníkové filtry.
  • Nezhasne při zasunutí.

Jednoduché a funkční.<br /> Rozumná cena.


Jiří

9. 11. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • kvalitní digetoř s dobrým výkonem.Malý hluk není co dál dodat doporučuji.

Marie

25. 4. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Spokojenost. Do malé kuchně s oknem zcela dostačující a za tu cenu paráda.