Mora OT 692 XGB


Vestavná digestoř, Maximální výkon odsávání: 350 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 49 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 17 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 30,6 cm. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Mora OT 692 XGB v černo-nerezovém provedení odstraní z kuchyně všechny nežádoucí pachy. Odsávací výkon je 350 m³/hod při hlučnosti 67 dB. Má 3 rychlosti výkonu, LED osvětlení a klapku zpětného tahu. Je ideální pro odtah i recirkulaci (nutný uhlíkový filtr).

 

 

 

Výkonné odsávání a recirkulace

Vestavný odsavač par nabízí maximální výkon odsávání 350 m³/hod. Tento výkon je zajištěn horním odtahem do komína o ø 150 mm. Díky tomu již nebude přebytečná pára při vaření obtěžovat. Odsavač par nabízí také možnost recirkulace, což znamená, že se vyčištěný vzduch vrací do kuchyně přes filtr. Stačí zakoupit uhlíkové filtry (nejsou součástí dodávky).

Hliníkové filtry s polyuretanovou pěnou

Odsavač je vybaven hliníkovými filtry, které jsou vylepšeny speciální polyuretanovou pěnou, která odstraňuje až 98 % mastnoty a dalších nečistot. Pěna si také zachovává dokonalou absorpční účinnost. Filtry lze mýt v myčce nádobí a udržovat tak odsavač v perfektním stavu bez zbytečné námahy.

3 nastavení rychlosti odsávání

Odsavač nabízí 3 rychlosti odsávání přebytečných par. V závislosti na množství páry vznikající během vaření si můžete zvolit, zda chcete pomalejší nebo rychlejší odsávání. Nejlepší možnost si vyberete sami.

Vysoce kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Odsavač je vybaven LED osvětlením, které vám usnadní práci při vaření. 3W osvětlení vám posvítí při přípravě chutného jídla. Zároveň vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento odsavač par je i přes svůj vysoký výkon poměrně tichý. Maximální hlučnost spotřebiče je 67 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 350 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OT 692 XGB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi