Mora OT 651 X


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 304 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 61,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 28 cm. Více info


Cena 2 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Vestavný výsuvný odsavač par Mora OT 651 X v nerezovém provedení v kombinaci s nerezovým komínem je zařazen do energetické třídy D. Maximální výkon odsávání dosahuje 304 m³/h. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu, díky funkci recirkulace. Horní napojení k odtahu má průměr 120 mm. Vybrat a nastavit si můžete ze 3 rychlostí výkonu pomocí tlačítkového ovládání, které je umístěno na boku. Maximální hlučnost dosahuje 62 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením s výkonem 6 W. Odsavač par Mora OT 651 X má k dispozici 2 kovové filtry proti mastnotám. Šířka: 60 cm.

 

 

 

Výkonný odtah a možnost recirkulace

Již při vaření nemusíte zapotit. Podskříňkový odsavač par Mora OT 651 X nabízí až 2 možnosti účinného odtahu par. Tento skvělý výkon zajišťuje horní odtah do komína s průměrem 120 mm. Takto máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude nikdy znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní odsavač par Mora vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Uhlíkový filtr Mora UF 632/416912 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť. Výkon odsavače činí až 304 m³/h. Odsavač par tak zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Až 3 stupně rychlosti odsávání

Podskříňkový odsavač par má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. 6W osvětlení vám posvítí při přípravě chutného pokrmu. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 62 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro vaši kuchyni.

  •     2× kovový filtr proti mastnotě (omyvatelný v myčce)
  •     Šířka: 60 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 304 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

3 recenze Mora OT 651 X

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Milan

29. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicípatricie

17. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena ,vzhled
  • Je slabý,kape s něho voda když se vaří, nestiha odtahová páru.

Je slaby, při vaření třeba jen brambor,nestíhá a pára se promění v kapky a kape to dolů, raději připlatit a koupit silnější.


Martin

10. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno